Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

Guest gülyaprağı

Duanın ilk kısmı bir ayet:

ÂLİ İMRÂN - 31.Ayet:Kul in kuntum tuhibbûnallâhe fettebiûnî yuhbibkumullâhu ve yagfir lekum zunûbekum, vallâhu gafûrun rahîm.

Meali: De ki: "Eğer Allah'ı seviyorsanız gelin bana uyun ki, Allah da sizi sevsin ve günahlarınızı bağışlasın. Allah gafur ve rahimdir.''

Beduh kelimesine gelince;eskiden mektupların yerlerine ulaşması için,üzerlerine ''beduh'' kelimesi yazılırmış.Her mektubu sahibine ulaştıran bir melek ya da cin ismi olduğuna inanılırmış.

Guest Karagözlüm

Allah razi olsun kardesim ilac gibi geldi bana su anki ruh halimde

cok tesekkür ederim

Guest Karagözlüm

he tamam sükrü abi okuyun diyorsa icim rahat benim

sagol abi Allah razi olsun

Paylaşımın için sağol

inatcıaşık arkadaşımda doğru söylüyor

allah hepinizden razı olsun.kardeş bunu evde geçinemeyen çocuklarımız içinde yapabilirmiyiz.

Guest

arapca bildigim icin rahatlikla okudum yanliz tercumesini yapmak istedim ufak hatalardan korktum ama dua cok guzel arkadaslar not edip babamin sevdigim insani sevmesi kabulenmesi icin okuyacagim insallah Rabbim cumlemizin duasini dilegini tum sevdiklerinin hürmetine kabul etsin

• Like 1

Guest liva14

Paylaşım için Allah razı olsun.İyiki bu siteyi bulmuşum.Öyle güzel dualar öğrendim öyle dersler çıkardım ki buradaki kardeşlerimizin paylaşımlarından.Hepinizin yüreğine sağlık.Rabbim hepinzin dualrını kabul günahlarını affetsin.Bazn boşluğa düşüyorum pes ediyorum.Tam o sırada yine anlıyorumki benim ilacım maneviyat.Arkadaşlar hepinizden dua istiyorum inşaallah.Okulda olduğum için sık sık gelemiyorum buraya.Okul meselem yüzünden sevgilimden ayrılmıştım.Ama onu çok özledim.yapamıyorum ben onsuz.Allah hepinizden razı olsun inş.Bu duayıda okuyacağım.İnşallah rabbim dualarımızı kabul eder...