Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

paylaşım için teşekkürler. elimizde arapça yazılım olmadığı için bilmeyen kardeşlerime ufak bir hatırlatma yapmak isterim. "kuntum" derken orada geçen harfler kalın okunduğunda "kaf" ve "tı" olarak telaffuz edilebilir. Halbuki Daha İnce Okunması Gereken "kef" ve "te" harfleridir. Dualarımızın daha çabuk müstecab olması için en azından bir kez bilen birinden doğru okunuşu dinleyiniz. Bilen birini bulmak çok zor olmaz inşallah.

Guest asLımm

Allah senden defalarca razı olsun bunu bugun denıcemmm :)

Sevgili yetris teşekkürler verdiğin bilgi için. "kef" ve "te" sesini verebilmek için "kuntum" yerine "küntüm" diye mi okumalıyız acaba..

Sevgili yetris teşekkürler verdiğin bilgi için. "kef" ve "te" sesini verebilmek için "kuntum" yerine "küntüm" diye mi okumalıyız acaba..

aslında ne kuntum ne küntüm diye bir ses,ikisinin ortası bir ses diyebilirim. kef derken de k bildiğimiz k değil de dilin az daha gerisinden verilen bir ses. doğru okuyandan dinlemek en güzeli ama yazarak bu şekilde yardımcı olabiliyorum umarım faydalı olur

Benim kafam çok karıştı. Okunuşu yazıldığı gibi değilse yanlışmı okudum nasıl okunmalıydı diye düşünmekten konsantre olamayacağımızı düşünüyorum. Yani kuntum,küntüm veya ne nasıl okunacak? :(

Guest babanne

Ve hemen söyleyim arkadaşlar..Bayanlar sormadan, özel günlerde okunmaz..Çünkü ayet varmış içinde..

Abdest alarak 2 rekat ALLAH rizasi icin namaz kilip ardi ardina yuz defa okuyun ve sabredip bekleyin gorursunuz etkilimi degilmi...

(ben yurtdisinda oldugum icin klavyemde noktali harflerim yok mesela kuntum derken u harfleri noktali okunucak)

Cin Diye Birşey Yok Bunu Bana Cinleri Insanlardan Uzaklaştırmakla Unlü Bir Hoca Verdi,Ne Cininden Baksediyorsunuz..

• Like 1