Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

Yorumlara ve tum mesajlarima baktim, cogu kisinin olumlu sonuc alip barismalarina cok sevindim,iyiki bu duayi sizlerle paylasmisim..

Allah razı olsun bende sürekli bu konuyu takip ediyorum

Arkadaslar butu sayfalari okudum ve ask acisini yeni yasamis biri olarak sizi cok iyi anliyorum o aci nasil bir acidir yasayan bilir. Arkadaslar bu yüzden size biraz faydali olmak amaciyla yazma geregi duydum belki birinize yardimci olurumda acisi afifler bende bundan tam 7 ay oce terkedildim emde nasil bir aci nasil bir durum ustelik esim tarafindan terkedildim ilk iki ay sadece aglamakla gecti sonra sitede dualar aramaya basladimm gozum ne gördüyse yaptim bu sitede olan butun dualarii denedim muhabet dualarini kesinlikle tafsiye etmiyorum arkadaslar ondan cok beni etkiledi ruh halim alt ust oldu odadan cikmaz oldum ta ki yasin suresini okumaya baslayincaya kadar. Sitede yarali asik arkadasimizin paylastiği sekilde okumaya basladim basta tabiki yine o gelsin die dua etim ama zamanla yasin suresi bende bir rahatlama bir ferahlik yarati acim afifledi simdilerde daha az uzuluyorum ve acim nerdeyse hic yok muhabet dualari yerine yasin vakia ve fetih suresini okuyorum kendim icin dua ediyorum ve her gun istihfar okuyorum mutlaka 100 defa istihfar kelimehitevhit ve salavat ve hz.yunusun duasini okuyup allahim beni feraha ulastir die dua ediyorum gideni getiremiyoruz arkadaslar eger kaderde degilse gelse bile yine gidiyor bosuna cabalamis oluyorus allah bize birilerini vermiyorsa bir hayir vardir artik boyle dusunmeye basladim artik sadece hayirlisini istiyorum er zaman peygamberin tafsie ettigi duayi okuyorum allahim bana dunyada da iğlik ver ahiretede iğlik ver arkadaslar herseyi allaha teslim etmenin huzuru icbir seyde yok. muhabet dualari karsimizdaki kisiyi etkiliyirmu bilmiyorum ama okuyani bin defa fazla etkiliyor ruhunu daraltiyor sizi ona daha fazla bagliyir ve cok aci cekmenize sebep oluyor umarim birine faydam olmustur cunku bu aciyi gercekten sadece yasayan biliyor.

• Like 1

Cok dogru kardesim sana katiliyorum illa dua edicez ama böyle muhabbet duaları ne bilim ben de zamaninda cok yaptim olan bana oldu ama kurana sarilip ve ayrica secde duasi yapinca kendime geldim çünkü psikolojim mahvolmustu ilac kullanıyordum o derece ayyy yazinca bile eski günlerim geldi aklima iyi ki olmamis iyi ki onunla evli degilim kişi dua etmek istiyorsa başı secdede dua etmeli illa bi cvp aliniyo pisman olunmaz deneyip gördüm :)

Nurc4n Cok dogru kardesim sana katiliyorum illa dua edicez ama böyle muhabbet duaları ne bilim ben de zamaninda cok yaptim olan bana oldu ama kurana sarilip ve ayrica secde duasi yapinca kendime geldim çünkü psikolojim mahvolmustu ilac kullanıyordum o derece ayyy yazinca bile eski günlerim geldi aklima iyi ki olmamis iyi ki onunla evli degilim kişi dua etmek istiyorsa başı secdede dua etmeli illa bi cvp aliniyo pisman olunmaz deneyip gördüm :)

• Like 1

Selam arkadaşlar konunun üzerinde çok uzun bir zaman geçmiş ama devam eden varmı bu duaya bende okumaya başladımda

nillsu, 14.11.2015 - 20:11 yazdı:

Ben de bi süredir ya cami ya. Vedud esmasını okuyorum aramız düzelir gibiydi ama bugün anladım olmayacağını keşke unutabilsem ama aynı iş yerindeyiz onu hergün görüyorum ne yapacağımı bilmiyorum :(

aynı işyerinde aynı acılarla kavrulmaktayım el,mden hiçb,irşey gelmiyor

bende 4 gündür gece günzdüz otururken yatarken yürürken bu duayı ezberledim yapıyorum inş olur aynı yerde olunca kahroluyor insan sen yokmuşşsun hiç olmamışsın gibi davranması ağır geliyor 

reyyan007, 10 saat önce yazdı:

aynı işyerinde aynı acılarla kavrulmaktayım el,mden hiçb,irşey gelmiyor

bende 4 gündür gece günzdüz otururken yatarken yürürken bu duayı ezberledim yapıyorum inş olur aynı yerde olunca kahroluyor insan sen yokmuşşsun hiç olmamışsın gibi davranması ağır geliyor 

Bu duayı okuduğum günden beri değişik şeyler oluyor isterseniz sizde başlayın belki bir umut ışığı olur 

Ömür05, 20 dakika önce yazdı:

Bu duayı okuduğum günden beri değişik şeyler oluyor isterseniz sizde başlayın belki bir umut ışığı olur 

Bu aynı duadan bahsediyorsunuz degilmi yoksa farklı bir duami var yazarsanız çok makbule gecer ???

reyyan007, Şimdi yazdı:

Bu aynı duadan bahsediyorsunuz degilmi yoksa farklı bir duami var yazarsanız çok makbule gecer ???

Si bana duayi bir yazarsanız allah rızası için aynı mi acaba bakalim lutven