Jump to content
uzak_kuzey

Tesiri İnanilmaz Güçlü Muhabbet Duası

Recommended Posts

Başka hangileri noktalı. Yanlış okudum o zaman.

--------------------

Birde tuhibbunellah mı tuhibbunallahe mi?

Başka hangileri noktalı. Yanlış okudum o zaman.

--------------------

Birde tuhibbunellah mı tuhibbunallahe mi?

Her ikisi de olur. Orada durulup tekrar devam edilirse tuhibbunellah nefes almadan devam edilirse tuhibbunellahe denilmelidir. Ancak devam eden kısımdaki anlam bağlantısı dikkate alındığında durulmaması yani tuhibbunellahe denilerek okunması daha güzeldir. Saygılar

Abdest alarak 2 rekat ALLAH rizasi icin namaz kilip ardi ardina yuz defa okuyun ve sabredip bekleyin gorursunuz etkilimi degilmi...

(ben yurtdisinda oldugum icin klavyemde noktali harflerim yok mesela kuntum derken u harfleri noktali okunucak)

Cin Diye Birşey Yok Bunu Bana Cinleri Insanlardan Uzaklaştırmakla Unlü Bir Hoca Verdi,Ne Cininden Baksediyorsunuz

...

yanlış anlamışım..

Kaynanam aramizi bozdu oglunu kendine bagladi cunkuuuu oglunun parasini seviyor neyse yaslari benden buyuk bekar kizlari var bana abimizi bizden caldin diyerek kaynatama sikayet ede ede coook ama cok sevdigim esimden yaka paca ayirdilar...

kaynanam ve kaynatam 5 vakit namazinda evlerine icki sokmayan surekli camiye giden iftarlar veren insanlar ama bana ne bir damla su ne bir dilim ekmek verdiler esimle gorusturmediler ramazan ayinda onlar elalme iftar dagitirken ben ac oturdum evde... suan ise kaynanam her yerde ALLAH ima sukurler olsun bosandilar diyor...ama ALLAH tan umut kesilmez benim kocam bana donucek hemde yana yana ALLAH hic bir kulunun ettigi duayi geri cevirmez bunu unutmayin...ben gurbet ellerde kimsesi olmayan yapayalniz biriyim

• Like 2

Guest ruyam_1986

arkadaşlar ben yeni katılıorm buraya...ancak sürekli takip ettiğim bi site.ben birini çok sevdim ama o beni sadece insan olarak sevdi aşık olamadı bana.ve ben bu şu anda onun bana aşk ile geri dönmesini istiyorum.bu dua etkili olur mu sizce???21 Besmele'nin çok etkili olduğunu duydum.Onu yapmaya başladım bikaç gün önce ama çok bunaldım biran önce dönmesi için ne kadar dua varsa etmeye hazırım...:(((

Guest 'Ice'

ü klavyende yoksa sanirim avrupa standardi klavye kullaniyorsun.

ö,ü, ç gibi harfler yazmak istedigin zaman.

Önce [shift + '] (Yani ") bas, ve ondan sonra "u" ya da "o" harfine bas.

"Ç" için önce ' tusuna bas, sonra c harfine.

Umarim yardimci olabilmisimdir.

Yani: "Kul in küntüm tuhibbünellah fettebiuni yuhbibkümüllah.Ya Vedûd Ya Beduh Ya Cemíl Ya Celíl Ya Allâh"

Ben de araştırmalarım sonucu doğrunun bu olduğunu düşünüyorum.

Kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhbibkümullah.Ya Vedûd Ya Beduh Ya Cemíl Ya Celíl Ya Allâh"