Jump to content
кυвiŁαу

'Annen de Olsa, Diz Kapağının Üstü Tahrik Eder'

Recommended Posts

[h=1]'Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder'[/h][h=2]Furkan Vakfı Kurucusu Alparslan Kuytul, "Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder. İslam gerçeği konuşuyor” dedi[/h] <!--Component ID : 87 --> <!--Component Order : 20 --> fft2mm6620768.jpg

<!--Component ID : 51 --> <!--Component Order : 30 --> <style> #_middle_content_bottom_child1{display:none} </style><!-- C-ON-TEXT_CONTENT_START --> Son dönemde bazı vakıf ve dernek yöneticilerinin toplumsal hayatlar ilgili çıkışlar büyük tepki toplarken son olarak Furkan Vakfı Başkanı'nın sözleri büyük tartışma yarattı.

Furkan Vakfı Kurucusu Alparslan Kuytul'un tesettür ve cinsellik konularında açıklamalar yaptığı video vakfın internet sitesinde yayınlandı. Kuytul açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Ne diyor İslam, annen de olsa diz kapağının altından göbeğine kadar ve sırtına bakamazsın. Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder. İslam gerçeği konuşuyor. Hayal aleminde değil İslam. Toz pembe hayallerde gezmiyor İslam. 'Olmaz canım, annesiyle olur mu, bacısıyla olur mu?' İslam hayal kurmuyor, gerçeği söylüyor. 'Olur' diyor. Biri yapmazsa biri yapar. 'Olur mu?' diyenlerin başlarına geliyor."

"6 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUYLA EVLENİLEBİLİR"

Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nureddin Yıldız'ın 6 yaşındaki kız çocuklarının evlenebileceğine dair açıklamaları da kamuoyunda tartışma yaratmıştı.Nurettin Yıldız hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu.

Kaynak : 'Annen de olsa, diz kapağının üstü tahrik eder' - Posta

• Like 2

Ayy arch sinirlerim bozuldu valla ..bunlar insanı dinden imandan soğutur yaa!! ..tövbe yarabbim

• Like 1

Benim de sinirimi bozuyor lâkin bozulan sinirin çaresi var. İnsanın kanı bozuk olmasın arkadaşım. İkidir rejim düşmanı yobazların ne kafada olduğunu gösteren haberler görüyoruz. "Birileri" hâlâ mı aklını işletmeyecek?

Fedofili tamam,şimdi ensestin dibine vuralım..

O bakmasın zaten annesine..

Freud'un tezinde annesini emen erkek bebeğin cinsel güdüyle bunu yaptığı vardı, çüşşşşş dedik

buna ne denir bilemedim

• Like 1

Beyni sadece belinin altında çalışan sapıklar.... Allah Türkiye Cumhuriyetini Yüce Türk Milletini bunlardan sakınsın...

10945601_794893957247219_4312176862935918533_n.jpg?oh=e88e27872520213877424a74e097a562&oe=556EE66D

• Like 4

Bu sapkınların nefes alması, haram ensest ,pedofili hastaları bunlar acilen toplumdan temizlenmeliler çümkü çoluğa çocuğa tavşz yspıp saldıran azgın taşfesi bunlar içlerinin sesini sapıklıklarını güzelim dinimize yapıştırmaya kalkıyorlar kahrolsunlar hepsi böyle bu zındık kafirlerin.

Surat bile iğrenç

Freud'un tezinde annesini emen erkek bebeğin cinsel güdüyle bunu yaptığı vardı, çüşşşşş dedik

buna ne denir bilemedim

O kitabı okumuştum.ebook vardı ama malesef gitti..

Ağır bir kitaptı bazı paragrafları 3-5 kez okuyordum..Bu söylediğiniz bölümde ifade edilen bebeğin annesine duyduğu cinsel istek değildi.Anlatım çocuklarda cinselliğin gelişimi ve erojen bölgelerin uyarılması ,ve ilerleyen zamanlarda bunun sürekli gelişmesi ve baskı altına alınması iidi..

Zira bir kadın olan annenin çocuğu kızda olabiliyor:)Erojen bölge olan dudaklarda çocuğun aldığı hazzı daha sonra tekrar almak istemesi ve bu dürtü ile vücudunun belli bölgeleriini mesela parmağını emmesi örneklendiriliyor..

Tamamını okumadım ama anlatılanın anneye duyulan cinsel istek olmadığını biliyorum..

Bana kalırsada yanlış bir tez..Çocuğun emmede bir haz aldığı doğrudur..Katı yemek yeme kabiliyeti geliştiği halde psrmaklarını emen bir çok çocuk örneği vardır,çocuklarını nasıl memeden ayırdıklarını anneler daha iyi bilir..

Çocuk sadece beslenme için emmiyor mutlaka anne ile arasında alınan hazza bağlı bir bağda var..Ama bu cinsellik değil..

Bu konuda çocuk kadar kadında duyarsız değil..Geçen haftalarda annesütünü artırmaya yönelik bir aktiiiviteyi izledim..Küçük bir çocuğu evlatlık edinen bir anne emzirme isteği duyuyor ve doğum yapmamış anneden süt geliyor..Doktorlar bu olaydan yola çıkarak anne sütünü artırmaya yönelik çalışmalar yapıyorlar ve başarıyorlar.

Yani çocuğun annesine aşkı karşılıksız değil..

Beyni sadece belinin altında çalışan sapıklar.... Allah Türkiye Cumhuriyetini Yüce Türk Milletini bunlardan sakınsın...

10945601_794893957247219_4312176862935918533_n.jpg?oh=e88e27872520213877424a74e097a562&oe=556EE66D

Ortaylı analizi ortaylamış yeterince :rofl:

• Like 1