Jump to content
Sign in to follow this  
Alyadua

Erkekler Nasıl Kadınlara Aşık Olur?

Recommended Posts

Erkekler pek çok bayanın aksine yaşadığı ilişkinin geleceğini düşünmez. Evlenmek onlar için önemli bir karar ve pek çok nimetten vazgeçmek demektir. Bu nedenle olabildiğince evlilikten kaçar ve bu süreç içerisinde birçok bayanın yok yere oyalamış olurlar. Aşık olabilecekleri bir bayan arayan erkekler bu bayanın sahip olması gereken özellikleri karşısındaki kişide göremeyince ilişkinin geleceğini düşünmek için bir sebep kalmamış demektir onlar için. Kısa süren ilişkilerin bitme nedeni de ya erkeğin ya bayanın aradığı kişi ile karşılaşmadığını düşünmesindendir. Peki erkeklerin uzun ilişkiler yaşadığı ve sonunda evlenmek istediği bu bayanlar kimler? Erkekler nasıl kadınlara aşık oluyor?

1- Güçlü

 

Güçlü kelimesini duyunca aklınıza ortalığı dağıtan, kavga eden bir tip gelmesin. Güçlü bayanlar sevgilisinin yanında ve kolların kuş kadar narinken hayat içerisinde karşılaştığı zorluklarda kimseye ihtiyaç duymadan üstesinden gelen bayanlardır. Erkek bu kadının kendini koruyabileceğine ve hakkını yedirmeyeceğine inanır ve ona saygı duyar. Her ortamda sesini duyurabilen bayanlar erkeklerin ilgisini çeker.

2- Güler Yüz

 

Eminiz ki hiç bir erkek asık suratlı bir bayanla birlikte olmak istemez. Ama bazı erkekler vardır ki sevdikleri bayanın her ortamda her şartta güler yüzlü olmasını ve bir sorunu varsa da başbaşa kaldıkları bir ortamda halletmeyi dilerler. Başkalarının yanında ona laf söyleyecek bayanlar erkeklerin en sevmediği tip bayanlardır. Bu nedenle her zaman herkese güler yüz gösteren bir problemi varsa da yeri gelince çözen bayanlar erkeklerin ilgisini çeker.

3- Tutumlu

 

Kadın kendisi para kazanıyor olsa da erkek onun fuzuli harcamalar yapmasından hoşlanmaz. Kişisel bakımına ve alışverişine makul ücretler ödeyen bayanlar erkeklerin daha çok ilgisini çekmiştir. Onlara güzel görünmek için çok para harcamanıza gerek yok. Doğal bakımlı ve güler yüzlü olmak yeterli.

4-Danışan

 

Erkekler kendi başına iş yapan kadınların ilerde kendilerini sıkıntıya sokacak bir davranış göstermelerinden korkarlar. Bu nedenle bu tip kadınlar onların hoşuna gitmez. Yapacağı her işte erkeğe danışan bayanlar her zaman kazanır. Sonuç olarak erkeğin dediğini yapmasalar bile danışıp sordukları için bir adım öndedirler.

5- Hitap, Sözler

 

Erkekler bayanların kendilerine yerine göre farklı şekillerde hitap etmelerini isterler. Evde veya yalnız kalınca birbirlerine espri olsun diye aşkitoşkom diyebilirler ancak bayan bunu başkalarının yanında da dile getirirse erkek bu durumdan rahatsız olur. Erkeklerin isteği nerde nasıl konuşacağını bilen, kendisine sokakta, evde, arkadaş ortamında ve yatak odasında farklı hitap etmesini bilen bayanlarla karşılaşmaktır.

6- Özgüven

 

Eğer kadın kendine güveniyor ve bunu açıkça belli ediyorsa erkek istemeden de olsa bu bayana ilgi duyar. Pek çok kadın özgüveni olmadığı halde kendisi çok güzelmiş ama erkek yakışıklı değilmiş gibi bir algı yaratarak erkeğinde böyle düşünmesine sebep olur. Bunun sonucunda erkek çok güzel bir bayanla olduğunu düşünerek bayana daha da bağlanır.

Ezgi Koçarslan

 

 

 

Alıntıdır..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Çok doğru tespitler.. Bence bayanlar bu konuyu okuyup yanlışlarını düzeltsinler :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

nefes alsın kafi diyenlerde var süreç:devil:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Güclü olan kadinlardan pek inanmiyorum bende güclüyüm ama gelen korkuyor cidden, fazlasi zarar mi geliyor nedir neyse ben kactim erkekler yazsin bakalim..........

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kendi zengini istiyorlar geçsinler bu kriterleri bunların hepsine sahip olan kadınlar kompleksi kişiliksiz adamlar tarafından terk ediliyor neden mi? Kendilerine bu tip kadim fazla geliyor ama vicdandan ama eziklik duygusundan ama kompleks ten ama özgüven eksikliğinden yerleşiyorlar bu tip kadinlari hem de onlara duygusal şiddet uygulayarak.onların güvenini inancini (hayata ve başkalarına) umudunu yok ediyorlar. O yüzden bi kalp kiranin bi ah alanin bi kul hakkina tecavüz edenin vay haline. Rabbim o kadinlarin ahlarini tuttursun da o adamlar da bu aciyi taş derinden yasasin. Nazil kadina asil olacaklarmismis zaten kompleksli çoğu kadınlar hassas olmasa gözlerini yummak istemese hayatlarına sokmaz çoğunu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diğerleri doğru olabilir ama erkekler asla güçlü kadın istemezler yanında,onlara ihtiyaç duyulsun isterler.Güçlü kadını her erkek taşıyamıyor malesef...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...