Jump to content
Guest birborcturhayat

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Recommended Posts

Guest birborcturhayat
ev halkı dışındaki birine yapılabilirmi?ama kötü niyetle degil yani

Evin icine koyulmasi gerekiyor yapilan islem ve tabiki o kiside bulundugu evde yasamasi gerekiyor.

Yapacaginiz kisinin evine girip cikabiliyorsaniz günes görmeyen bir yere saklayabilirsiniz.

Guest nnic
Bu gerçekten büyü mü sayılır.Nihayetinde Ayetel Kürsi okunuyor.Bir insanın şifaya kavuşması için.

Bu tür dualar ile büyüler arasında ince bir hat var.Ayetel kürsi okunması onu büyülükten çıkartmaz.Büyü yü bu başlıkta tartışamayız.çünkü zaten yüksek büyü bölümündeyiz...

Ayet-el kürsinin Hüddamı kendiyas hazretleri hiç affetmez bunu hele birde ayet-el kürsi ise

--------------------

bende büyü olduğunu düşünmüyorum..

ve deneyeceğim...

Büyü ama yapıp yapmamak size kalmış ince çizgi var onu aşarsanız zaten neler olacak görürsünüz

--------------------

Bu tür dualar ile büyüler arasında ince bir hat var.Ayetel kürsi okunması onu büyülükten çıkartmaz.Büyü yü bu başlıkta tartışamayız.çünkü zaten yüksek büyü bölümündeyiz...

Aynen öyle

Guest kontess
Ayet-el kürsinin Hüddamı kendiyas hazretleri hiç affetmez bunu hele birde ayet-el kürsi ise

--------------------

Büyü ama yapıp yapmamak size kalmış ince çizgi var onu aşarsanız zaten neler olacak görürsünüz

--------------------

peki gerçekten mecbur kalmışsak amacın sadece yuvanı kurtarmak ise... düşün ki heryol denenmiş..

(tabi ki herkesin acısı kendine anlaşılmayı beklemiyorum. ama vicdanım rahat.)

yinede Ayet-el kürsinin Hüddamı kendiyas hazretleri kızarmı..

peki gerçekten mecbur kalmışsak amacın sadece yuvanı kurtarmak ise... düşün ki heryol denenmiş..

(tabi ki herkesin acısı kendine anlaşılmayı beklemiyorum. ama vicdanım rahat.)

yinede Ayet-el kürsinin Hüddamı kendiyas hazretleri kızarmı..

Büyü yaparken çaresizliğin önemi yok bu nefisle alakalı buda çok ince bir kıstasdır.

Ayet-el kürsi çok büyük bir süredir hem yeri hem göğü Ve yaradanı en iyi anlatan sure Ve hüddamıda kendiyas hazretleri hiç abartmıyorum buna benzer birşey yaptım ama bilmeden oldu bana verilen uyarı çok ağırdı bu konuya girmek istemiyorum tüylerim ürperiyor

başka kişilerdende öğrendim buna benzer şeyler...

Guest kontess
Büyü yaparken çaresizliğin önemi yok bu nefisle alakalı buda çok ince bir kıstasdır.

Ayet-el kürsi çok büyük bir süredir hem yeri hem göğü Ve yaradanı en iyi anlatan sure Ve hüddamıda kendiyas hazretleri hiç abartmıyorum buna benzer birşey yaptım ama bilmeden oldu bana verilen uyarı çok ağırdı bu konuya girmek istemiyorum tüylerim ürperiyor

başka kişilerdende öğrendim buna benzer şeyler...

ben ilk ve son olmak üzere birkez tebetle ilgi bişey denedim. 1 hafta kendime gelemedim.

seni anlıyorum.. aslında ben arada bir yerdeyi sadece düşünüyorum..yapsam mı yapmasam mı..

yaşadıklarım ağrıma gidiyor yapayım diyorum..

sonra dinimin emirleri ağır basıyor yapmıyayım diyorum.

sevgiyle ve dua ile kal canım..

Guest gurbet67
bende büyü olduğunu düşünmüyorum..

ve deneyeceğim...

merhabalar peki denedinizmi.denediyseniz hayatinizda degisiklikler oldumu.

baska deneyen arkadaslar varmi.

Guest dreamer87

Evrenin dengelerine, insanlara, bir takım ritueller yada anahtarlar ile (gerek Yaratıcının isimleriyle olsun gerekse maddeler kullanarak)müdahale etmemiz büyüye girer diye düşünüyorum. Bunun yerine direk olarak dua ile Allah'tan istememiz daha iyi olmaz mı? Artık Allah'ın kabul etmediği, gerçekleştirmediği şeyi neden zorluyoruz ki?

Guest Dr£am£r

böyle bişey yapmak zorunda kalacağım bir evlilik yapacağımı bilsem

hayatımı doğru inasını aramaya adarım hiç bulamıyacağımı bilsem de

Guest mavidüş

s.a.bi sorum olcaktı bu siteden birkaç şey denedim ve denediğim başka şeylerde oldu ancak herbiende evde harp yaşandı sizce sebebi ne olabilir