Jump to content
Guest birborcturhayat

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Recommended Posts

Guest mavidüş

yani verilen tarifleri büyüleri yaptım,duaları harfien uyguladım(tabi bazılarını)ama evde huzur sağlanacağını beklerken,çok büyük huzursuzluğa sebep oldu.fakat daha öncesinden (6 yıldır)sürekli büyü malzemesi topladım evden.üzerimde denenmeyen büyü çeşidi kalmadı yani.büyü bozmak için her yol denendi.herbüyü bozma işleminde,muhabbet dualarında,huzurum daha da bozuldu.dua bile okusam,eşim ,ailesi,deliriyor,evden kovmaya kadar gidiyor.benimde bir evladım var.6yıldır ciddi ciddi bu konularla mücadele ettim.bakım yapanlardan yardım aldım.ama eski düzzenimi sağlayamadım.ve şuan boşanmak üzereyim.kapı eşiğine dökülen tuz,ykapı önünde yakılan dualar,dökülen topraklar,bizi talan etti.evin içine yapılanlarda ayrı.şimdi toparlayamıyorum.eski hayatıma dönemiyorum.çok dua okumamıza rağmen neden hiç bişey düzelmiyor.dahada ters tepiyor anlayamıyorum.bu formda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.sebep ne olabilir.dua okumdukça evde buhran kavga huzursuzluk eşimde tavan yapıyor,adam iyice deliriyor.ve sabahlara kadar gelmiyor gerekçeside daralmak.ne yapsam nafile.bişey denemeye korkar oldum ne olur yardımcı olun

--------------------

Resulallah hakkımda ve hakkımızda hayırlısını versin.

Guest baharim

slm.arkadaslar peki bu kisinin evine girme imkani yoksa.o kisinin bulundugu evin merdiven bosluguna koyabilirmiyiz acaba??veya bulundugu evin bahcesine.tsk ederim:cray:

Guest mavidüş
slm.arkadaslar peki bu kisinin evine girme imkani yoksa.o kisinin bulundugu evin merdiven bosluguna koyabilirmiyiz acaba??veya bulundugu evin bahcesine.tsk ederim:cray:[/quotebence tutar çünki yapılan kişinin o cümle kapısından geçmesinin önemli olduğu söyleniyor.ancak daha önceden yapılmış olumsuz başka bir büyü varsa tersi oluyor bende öyle olyor mesela:wallbash:o yüzden bişey yapmaya korkar oldum.yinede duadan zarar gelmez.niyet edip okuyun

şu an cevaplayacak biri var mı bilmiyorum.masum bir yola benziyor sevgilim sürekli beni aldatıyor şimdi başka biriyle onun için yapsam olur mu?

Guest birborcturhayat
şu an cevaplayacak biri var mı bilmiyorum.masum bir yola benziyor sevgilim sürekli beni aldatıyor şimdi başka biriyle onun için yapsam olur mu?

Denemekte fayda var, sonucta sizin dediklerinize inancak. Ama bunu onun kötülügü icin yapmayiniz. Ki zaten aldatiyor diyorsunuz...

Denemekte fayda var, sonucta sizin dediklerinize inancak. Ama bunu onun kötülügü icin yapmayiniz. Ki zaten aldatiyor diyorsunuz...

benim anlamadigim hem uzakta olana olmaz ayni evde yasamak gerekir deniyor hemde sevgilinize olur diyor.herkes sevgilisi ile mi yasiyor veya evine istedigi zaman girip cikiliyor

Büyü büyüdür sonuçta iyisi kötüsü yoktur yasaklı bahçeye girerseniz misafirlerde sizi ziyarete gelir sorumlulukların bilincinde olarak adım atın..iki tarafıda düşünün ben çok sevdim şu oldu bilmem bu oldu diye çaresizlikten yaptım diyerek bahanelere sığınmayın yaşam sizin ise karşı tarafında kendi hayatı var sorumlulukları var sevdikleri ve sevenleri var..

Büyü büyüdür sonuçta iyisi kötüsü yoktur yasaklı bahçeye girerseniz misafirlerde sizi ziyarete gelir sorumlulukların bilincinde olarak adım atın..iki tarafıda düşünün ben çok sevdim şu oldu bilmem bu oldu diye çaresizlikten yaptım diyerek bahanelere sığınmayın yaşam sizin ise karşı tarafında kendi hayatı var sorumlulukları var sevdikleri ve sevenleri var..

misafir dediginiz kimler pinar945?

evet bende ayni fikirdeyim eger beni istemiyorsa buyu ile gelecek hic gelmesin daha iyi.

beni ben oldugum icin kabul etmeli.etmiyorsa zorla guzellik olmaz.

buyu tutsa bile benim aklimi celer durur.zaten bu adam beni sevmiyorduki buyu ile yanimda diye.

ama tabiiki herkes ozgur.ve diledigini yapar.

hayirli gunler arkadaslar..