Jump to content
Guest birborcturhayat

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Recommended Posts

misafir dediginiz kimler pinar945?

evet bende ayni fikirdeyim eger beni istemiyorsa buyu ile gelecek hic gelmesin daha iyi.

beni ben oldugum icin kabul etmeli.etmiyorsa zorla guzellik olmaz.

buyu tutsa bile benim aklimi celer durur.zaten bu adam beni sevmiyorduki buyu ile yanimda diye.

ama tabiiki herkes ozgur.ve diledigini yapar.

hayirli gunler arkadaslar..

Büyü demek cin demektir

büyü yapan bir sürü kişide aynı varlıkları gördüm büyüyle musallat oluyorlar önce herşey iyi gibi görünüyor sonra bir anda herşey mahvoluyor ruhi sıkıntılar baş gösteriyor gelen asabi sinirli geçimsiz biri olup çıkıyor vs...

aman zaten bir suru SIkIntImIz var birde ustune katmayalim.

Guest nihavent

benim bi arkadaşım eşini aldatıyo. ama eşi bilmiyo. bilirse yuvası dağılıcak. ben o arkadaşım için yapmak istiyorum bunu ama evlerine koyamam ne yapmam lazım?

Guest DİLARA

Önce yapmaya karar verdim sonra pınarın msj larını okuyunca vazgeçtim:rolleyes:

Guest nihavent

yaw ben yapmak istiyorum yoksayuva dağılacak. ama evine girip koyamam bunu. nasıl yapıcam nereye koyayım yardım edin banaaa. sevabına yapıcam yuva dağılmasın diye .

yaw ben yapmak istiyorum yoksayuva dağılacak. ama evine girip koyamam bunu. nasıl yapıcam nereye koyayım yardım edin banaaa. sevabına yapıcam yuva dağılmasın diye .

siz yuva kurtarayim derken SIKIntI icine girmeyinde.

Ayrica eger arkadasiniz esini aldatiyorsa bu onun secimi.

ve evliliklerinde bazi seylerin yanlis gittigi belli.

Buyu yerine arkadasinizla konussaniz.Ve mutlulugu yuvasinda aramasini soyleseniz daha iyi olmazmi? Ve arkadasiniz icin dua etsenizde dogru yolu bulsa..

Bunlar benim dusuncelerim tabiiki.

Guest nihavent
siz yuva kurtarayim derken SIKIntI icine girmeyinde.

Ayrica eger arkadasiniz esini aldatiyorsa bu onun secimi.

ve evliliklerinde bazi seylerin yanlis gittigi belli.

Buyu yerine arkadasinizla konussaniz.Ve mutlulugu yuvasinda aramasini soyleseniz daha iyi olmazmi? Ve arkadasiniz icin dua etsenizde dogru yolu bulsa..

Bunlar benim dusuncelerim tabiiki.

denedim konuşmayı ama nuh diyo peygamber demiyo. ediyorum bol bol dua ama malesef bir karşılığını göremedim. adamın gözü dönmüş aşktan. onu evine bağlamam lazım. :(

hadi biri yardım etsin bana.

Guest gulseren

buna benzer birşey yaptım ama bilmeden oldu bana verilen uyarı çok ağırdı bu konuya girmek istemiyorum tüylerim ürperiyor

bu konuyu cok merak ettim biraz açmanız mümkün mü size verilen uyarı nasıl birşeydi rüya aleminde miydi büyüye mi giriyor şimdi .daha önce büyü örneklerine bakmadım büyüye benzer yanları var mı

Guest aşkım kaptan

peki arkadaşımyani eş degil sevdigimiz insana yapsak ve bu sirkeli suyuda kendi evimizde bekletsek olur degilmi cvb verirsen sevinirim

--------------------

birde kaç gün kalıcak o ipler o suda

Guest mavidüş

ben bu tarifi yaptım 1hafta kadar oldu.ama sonuç yok.yani sözümü dinleyen yok.bide siz deneyin sonucuda yazarsanız memnun olurum.ipler sirkeli suda kaldı nolcak şimdi onlar bilen varmı.:)çıkarmakmı lazımdı acaba sirkeden.