Jump to content
Guest birborcturhayat

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Recommended Posts

Guest melk

bence böyle şeyleri bilen insanlara yaptırmak gerek ben zaten pek inanmıyorum yok baglamaymış yok aşık etmekmiş böyle bişi olsa herkes yapar yada yaptırır hanı kim yaptıda yada yaptırdıda benimki tuttu dedi hıç görmedim bende umutluydum ama giderek umudum bu konularda kalmadı cogu insan inanma böyle şeylere diyorlar safmısın sen diyorlar ve bilemiyorum ama yine de deniycem bu işi iyi yapanlara medyumlara yaptırmayı düşünüyorum

Guest angelll

ya arkadaslar ben bunu nısanlım için yapmak ıstıyorum arkadaslarından vazgecmıyo ne geldiyse basına arkadasları yuzunden geldı.dısardan eve gıtmıyo işine bıle bakmıyo bırbırımızı cok sevmemıze ragmen buyuzden evlenemıyoruz.ben bunu yaparsam nerde saklamam lazım onun evıne saklayamayacagıma gore kendı evımde saklasam olurmu????

Guest mavidüş
ya arkadaslar ben bunu nısanlım için yapmak ıstıyorum arkadaslarından vazgecmıyo ne geldiyse basına arkadasları yuzunden geldı.dısardan eve gıtmıyo işine bıle bakmıyo bırbırımızı cok sevmemıze ragmen buyuzden evlenemıyoruz.ben bunu yaparsam nerde saklamam lazım onun evıne saklayamayacagıma gore kendı evımde saklasam olurmu????
güzel kardeşim .nişanlın gezmeyi sewiyor.bu durum onda alışkanlık.can çıkmadıkça huy çıkmıyor.moralini bozmakta istemiyorum.ama sonrada çok üzülüyor insan benim eşimde nişanlıyken eve girmiyordu.evlenince düzeliceğine söz verdi.8yıl hiç bir yere kendi başına gitmedi.ailece gezdik gittik.sonra bir arkadaşıyla yolda karşılaşması sonumuz oldu.eski huylarına geri döndü.bu tarifi yaptım sonuç olumsuz.şimdi ayrılmak üzereyiz.olmuyor.bir insan neyse o.umarım doğru bir karar verirsin canım.

Guest angelll
güzel kardeşim .nişanlın gezmeyi sewiyor.bu durum onda alışkanlık.can çıkmadıkça huy çıkmıyor.moralini bozmakta istemiyorum.ama sonrada çok üzülüyor insan benim eşimde nişanlıyken eve girmiyordu.evlenince düzeliceğine söz verdi.8yıl hiç bir yere kendi başına gitmedi.ailece gezdik gittik.sonra bir arkadaşıyla yolda karşılaşması sonumuz oldu.eski huylarına geri döndü.bu tarifi yaptım sonuç olumsuz.şimdi ayrılmak üzereyiz.olmuyor.bir insan neyse o.umarım doğru bir karar verirsin canım.

benımkısı bı umut işte.denemekte fayda var dıye dusunmustum.:(

Guest jasemin
benımkısı bı umut işte.denemekte fayda var dıye dusunmustum.:(
arkadaşım sakın yapma ben yaptım bir aydan fazla oldu hiç bir faydası yok tam tersine zararı var ayetel kürsi çok güçlü bir sure uygulamada bir yanlışlık yada eksiklik var 71 ayetel kürsi okudum iplere sirkeye koydum eşimin aklını yerinden oynattılar bırakın söz dinlemeyi dahada aksileşti eşimin duayla namazla oruçla arası hiç yoktur çok fazla korkuttular allaha şükür bende bir şey yok :thumbsup:bence denemeyin bile

benim esim de öyle gezmeyi seven arkadaslarindan ayrilmaz hic. evlendik hala öyle. yol yakinken iyi düsün derim.

Guest mavidüş

ben bunu denedim sonuç kötü.şimdi nolucak.okunmuş ipler sirke duruyor öylece.bir işe yaramadı.gezen keyfine bakıyor.bende eşim evinde otursun diye onu yap bunu dene.ömrümü böyle geçiriyorum.sonuç hep hüsran.o halinden çok memnun.arkadaşları hayatı eğlencesi herşeyden önemli.o yüzden artık denemicem.zaten ayrılmak üzreyiz.kader belkide.RABBİM herkezin yardımcısı olsun.sirkeli iplerin iptali için ne yapmalıyım bilen varsa şimdiden teşekkürler

Guest angelll

haklısınız sanırım.pek olumlu bı yorum alamadım.gezmeyı sevene bısey yapılmaz.ama benımkısıde umut dedım ya 10 sene oldu daha evlenemedık.bu huyundan dolayı artık aılemde karsı.sanırım bız boyle bı 10 sene daha beklerız.gercı o gezer ben beklerım:):)

Guest aslıaslı

ben bu uygulamayı yapmak istiyorum ama öncesinde bu uygulamayı yapıp yarar veya zarar görenler varmı?? artık başka çarem kalmadı yuvam yıkılıyor. iyi bir işim olmasına rağmen baba evine dönmek çok zor eşimden vazgeçemiyorum. bizim kendimiz arasında en ufak bir problem yok . 2 yıldır tek sorunumuz onun ailesi. yapı ve kültür olarak çok farklıyız ama ben uyum sağlamak için elimden geleni yapmama rağmen onlar hep beni istemediklerini ağır bir şekilde söylüyorlar. her işlerine biz koşarız maddi olarak her imkanımız onların elinde. bir evlatın bir gelinin yapabileceğiherşeyi yapıyoruz ama nafile. her seferinde oğullarını doldurup sabahlara kadar kavgalar ediyoruz. onlar öl dese ölecek öldür dese öldürürecek. artık gücüm takatim kalmadı eşim bizim bir aile olduğumuzu farketsin istiyorum değer versin beni aşağılamaktan vazgeçsin istiyorum.

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Selamünaleyküm.

Biraz bilgi vermek istiyorum babamda Papaz büyüsü var ve malesef bozamiyoruz, bozacak hoca bulamiyoruz.

Ve bu yetmiyormus gibi evine baglanmamasi icinde büyü yapilmis kendisine. Sürekli farkli insanlarin dedigine uyuyor. Öl dese bir dostu, arkadasi ölecek cinsten.

Ve bir hoca bana tarif verdi, bunu yaparsam ev halkinin sözünden cikmayacagini söyledi.

Olay su:

7 tane birbirinden farkli renkte ip aliyorsunuz. Uzunlugu önemli degil, sadece ayni renk olmamasi gerekiyor.

Bu 7 ipi bir arada tutup 71 defa Ayet-el Kürsi okuyup öfürüyorsunuz.

Niyet etmeyi unutmuyorsunuz tabiki.

Falancanin, falancanin sözünden cikmamasi icin niyet ediyorum, vesaire.

Sonra bu ipi sirkenin icine koyup günes görmeyen bir yerde muhafaza ediyorsunuz. Ama evin icinde olmasi gerekiyor.

Evde barindirdiginiz sürece Esiniz veya kim icin yaptiysaniz sizin sözünüzden cikmiyor.

Yalniz günahsiz insanlara yapmaniz tehlikeye yol acabilir
:)

Biz babam cok yalnis yolda oldugu icin bunu yapmaya mecbur kaldik.

Son olarak yaptigim islemin faydasini fazlasiyla görüyorum.

Ama unutmayin günahsiz insanlara yapmak, tehlikeye yol acabilir.

Allah razı olsun