Jump to content
Guest birborcturhayat

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Recommended Posts

Guest care_siz

dugum, baglama buyuleri icinde geciyor..ama bunda dugum yok ... her bilgi uygun kisilerce kullanilirsa zararsizdir...mesela karisini saymayan birisine bu ustteki uygulama neden olmasin? zarari kime?

Guest karam34

Arkadaşlar konularda bilgili bir arkadaşım banada buna benzer tarif vermişti.. mahkemem vardı eşim boşanma davası açmıştı ve benim boşanmamam lazımdı o günki şartlarda..arkadaşım bana sabah namazı kılıp iki rekat hacet namazından sonra bir ipe 41 defa ayetelkürsü oku her okumaya ipe bir düğüm at demişti ve niyetlen bak gör kocan seni boşayamaz ağzı dili bağlanır demişti ve ben o zaman uygulamıştım mahkemeyi kazanmıştım cidden eşimin kelimeler boğazında düğümlendi hatta hakim den azar bile işitti konuşsana diye:)) hakimde bizi boşamadı...bu yapılan uygulama büyümü???

Eğer büyü falansa Rabbim affetsin beni bilerek yaptığım birşey değil hatta burada bile bir kaç arkadaşa önerdim bu uygulamayı..

büyü olsa açılan başlık burası olmaz herhalde.karam34 arkadaşım ayrıca okuduğun ipi naptın?

sozunden cikartmayip ne yaptiracaksin sanki?cok akillisin da senin sozunden cikmazsa hersey yoluna girecek.Boyle kadinlari diri diri yakmak lazim:devil:

Guest gurbet67
Arkadaşlar konularda bilgili bir arkadaşım banada buna benzer tarif vermişti.. mahkemem vardı eşim boşanma davası açmıştı ve benim boşanmamam lazımdı o günki şartlarda..arkadaşım bana sabah namazı kılıp iki rekat hacet namazından sonra bir ipe 41 defa ayetelkürsü oku her okumaya ipe bir düğüm at demişti ve niyetlen bak gör kocan seni boşayamaz ağzı dili bağlanır demişti ve ben o zaman uygulamıştım mahkemeyi kazanmıştım cidden eşimin kelimeler boğazında düğümlendi hatta hakim den azar bile işitti konuşsana diye:)) hakimde bizi boşamadı...bu yapılan uygulama büyümü???

Eğer büyü falansa Rabbim affetsin beni bilerek yaptığım birşey değil hatta burada bile bir kaç arkadaşa önerdim bu uygulamayı..

peki o günden sonra esinizle araniz nasil oldu yani aile birliginiz devam ediyomu

Selamünaleyküm.

Biraz bilgi vermek istiyorum babamda Papaz büyüsü var ve malesef bozamiyoruz, bozacak hoca bulamiyoruz.

Ve bu yetmiyormus gibi evine baglanmamasi icinde büyü yapilmis kendisine. Sürekli farkli insanlarin dedigine uyuyor. Öl dese bir dostu, arkadasi ölecek cinsten.

Ve bir hoca bana tarif verdi, bunu yaparsam ev halkinin sözünden cikmayacagini söyledi.

Olay su:

7 tane birbirinden farkli renkte ip aliyorsunuz. Uzunlugu önemli degil, sadece ayni renk olmamasi gerekiyor.

Bu 7 ipi bir arada tutup 71 defa Ayet-el Kürsi okuyup öfürüyorsunuz.

Niyet etmeyi unutmuyorsunuz tabiki.

Falancanin, falancanin sözünden cikmamasi icin niyet ediyorum, vesaire.

Sonra bu ipi sirkenin icine koyup günes görmeyen bir yerde muhafaza ediyorsunuz. Ama evin icinde olmasi gerekiyor.

Evde barindirdiginiz sürece Esiniz veya kim icin yaptiysaniz sizin sözünüzden cikmiyor.

Yalniz günahsiz insanlara yapmaniz tehlikeye yol acabilir :)

Biz babam cok yalnis yolda oldugu icin bunu yapmaya mecbur kaldik.

Son olarak yaptigim islemin faydasini fazlasiyla görüyorum.

Ama unutmayin günahsiz insanlara yapmak, tehlikeye yol acabilir.

selam katrdes ben bu yöntemi biliyordum,bir kitapta görmüstüm,

isin tesiri ve etkisi sirkedir,ne kadar keskinse okadar sert olur derler,

ama senin sayende bizlerde denenmis bir bilgiye sahip olduk.

cogu kez okumustum,babanda papaz büyüsü oldugunu söylüyorsun.

papaz büyüsü söyle bozulur diye boarda ve batilname adli kitapta okumustum.

bir kesme sekere 7 kere ayetel kürsüyü oku niyetle ve eritip suyunu icir ve dibin iki damla birakilarak

avucunun icine dökerek yüzünü mes et sifa bulur der,

habersiz de olur. Allah hepizi kötülüklerden korusun, Saygilar

Guest karam34
peki o günden sonra esinizle araniz nasil oldu yani aile birliginiz devam ediyomu

Gurbet kardeşim kusurabakma sorunu yeni gördüm..o gün boşanmadık ben kazandım ama zaten bize yapılan büyü vardı haliyle büyü bozulmadığı için biz yine ayrıldık ama o günkü şartlarda o mahkemeyi kazanmam lazımdı kazandım ve mahkeme için çok etkili bir yöntem ama büyüye giriyormuş burda öğrendim..Allah beni affetsin..

bence ona saygı duyun duygularına hitab edin anlamaya çalısın .. akşam geldiğinizde iş stresini ona yansıtmayın..oturun ve konusun en içten sekilde sorunlarınızı paylaşın.. onu akşam kadar evde oturan biri değil haytınız paylaştığınız anlam ifadesi olarak görün...bisüre sona değişecektir: :):):) sizde oda:):) :)iletişim kurun önemli olan budur :):):)

not: '' bekara karı bosamak kolay '' bekarımda :D :D:D rahay konusabiliyorum :D :D:D