Jump to content
Guest birborcturhayat

Eşinizin Sözünüzden Çıkmaması İçin

Recommended Posts

büyü yapanlarında yaptıranlarında allah cezasını versin...

papaz büyüsü denilen illetten kurtulmak çok zor...

biz ablamın yuvasını kurtaramadık

şuan boşanıyorlar ve çaresiz seyrediyoruz...

sanırım kurtulmak için yapılan uygulamalar sadece biraz durduruyor ve sonra devam

belkide yenileniyor...

kimseyi üzmek istemem ama biten yeniden başlamıyor...çünkü kötü insanlar tekrarlıyor...

artık bıkıyorsun ve pes ediyorsun...allah yardımcınız olusn.....

Evin icine koyulmasi gerekiyor yapilan islem ve tabiki o kiside bulundugu evde yasamasi gerekiyor.

Yapacaginiz kisinin evine girip cikabiliyorsaniz günes görmeyen bir yere saklayabilirsiniz.

ah bu çok kötü oldu. ben birinin iyiliğini istiyorum tabi dediğimi yaparsa onun iyiliğine olacak onun için sözümü dinlemesi için yapmayı göze almıştım ama tabi aynı evde yaşamıyoruz :( arkadaşlar başka formül varsa yardımcı olabilecek arkadaşlardan mutlaka cevap bekliyorum

yapanlar da pek bir sonuç alamamış gibi bence konuyu açan arkadaş bu uygulamayı yaparken hoca da destekelyici başka formüller yapmıştır okumalar falan diye düşünüyorum.yani eksik olabilir gibi..

Allah'ın ayetlerini kendi batıl çıkarları için kullananların sonuç alması imkansız. helede büyü gibi böylesi aşşağılık birşey için kullananlara allah lanet eder.

Batıl çıkarlar derken ?

büyü pis ruhlu insanların sığınağıdır. dolayısıyla hevaları için, maddiyatları için, kendi istedikleri için batıl çıkarlarıdır. aynı şekilde büyüyü büyü ile çözmeye kalkmakta, büyüye büyü ile karşılık vermekte allahın lanetlediği bir eylemdir.

Guest mamay

Allah herkese mutlubir hayat nasip etsin yarabbim yapanlari iflah etmez herkes ahiretini dusunsun

arkdaşım bi kaç gündür okuyorum burdaki benzer yazıları ve size tecrübelerimi paylaşmak isityorum.ben 7 yıllık evliyim ve evliğim de başından beri sorunlar boğuşuyorum gitmediğim hacı hoca kalmadı evliğimi düzeltmek için okuyordum büyü var dedilere yok papaz büyüsü yok ayrılın diye yapmışlar bi süre iyi olur gibi oluyordu toparlıyorduk bi kaç ay yada bazen bir yıl ama sonra yine catırdamalar yani baktımolmayacak bazen insanlara fazla değer veriyoruz bize hep büyü var diyorlar eşim hep ilgisiz bana karşı eve geliyor ama başka şeylerle meşgüloluyor iş vs. kısacası ben dedim artık uğraşmayacağım ve evde ne kadar dua muska varsa cıakrdım.onada taktırıyrodum bu arada nazar adı altında oda takıyordu boynuna hepsini cıkardım sirkeli suda yıkadım ve attık akarsuya ve ona dedim bak artıkbitti artık dua yok sen bilincli yapıyrosun yani hep büyülerdendolayı böyleyiz diye düşünüyrodumya oyüzden artık dedimki bu iş bitti kesin kararımı verdim adam şimdi toparlama calışıyor benim istdiğimgibi biri olmaya calışıyor şuan iyi gibiyiz sadece normal ibadetlerinizi yapın ve Allaha cok dua edin namazlarınızda ben bnunu yaptım sadece ondan isiyorum bitecektesede ondan bitmeeyceksede bence muskalar vs. şeyler engel oluyor olacaklara yani buda aslında kaderin bi parcası herşeyi ona bırakmak engüzeli.. bende herşeyle ilgili dular dolu sayfa sayfa ama paylaşıp kimsenin kafasını karıştırmak istemiyorum zamanla olacakları paylaşırım yine

böyle bişey yapmak zorunda kalacağım bir evlilik yapacağımı bilsem

hayatımı doğru inasını aramaya adarım hiç bulamıyacağımı bilsem de

çok büyük konuşmuşsun. adama sonra büyü yapıldıysa o adadığın ve bulduğun adam da değişir ve sen de böyle bir uygulama yapmak zorunda kalırsın yapmasan da o şekilde bir erkeğe sahip olabilirsin demek istediğim bu

bence de her gün kendinize okursanız daha iyi olur bütün kötülüklerden de emın olursunuz