Jump to content
Sign in to follow this  
Guest nylnur

Gurbetde Buruk Geçer Bayramlar

Recommended Posts

Guest nylnur
kimse istemez bunu. fakat mekan ve sartlar sana bunu mecbur biraktiriyor alistriiyor...sonra kendinden daha vahim durumda olanlari düsün... polyanacilik oyna sende alisirsin
tabiki o zaman sukur ediyorum ama bayarmada annem aglayinca dayanamiyorum bende uzuluyorum:confused::confused:

Guest türk_kızı

bayramın mübarek olsun cnm :) sevdiklerinde nice mutlu bayramlar gecirirsin inş ablacım valla üzüldüm simdi gurbette olmak cok zor anlıyorum seni..7 sene istanbulda otureduk bazı bayramlarda gidemezdik memlekete burnumda tüterdi yalnızdık orda herkes yabancı balkonda oturur öyle dısarı bakardım...hep ankarayı hayal ederidim sevdiklerimi özlerdim aşiret gibiyiz burda zaten cok kalabalıgız şimdide kacacak yer arıyorum :D

Çok duygulandım Nylnur'cuğum.Gurbette bayram geçirmek zor olsa gerek.Şimdiden iyi bayramlar diliyorum canım sana.Allah seni ülkemize ve burdaki sevdiklerine kavuştursun.

ahhh ahhh bende gidemicem bu bayram göremicem babamın kestiği kuzuyu

burada aynı ne bayram bilirler ne din.ama bayram tatilini iyi bilirler

Guest nylnur
ahhh ahhh bende gidemicem bu bayram göremicem babamın kestiği kuzuyu

burada aynı ne bayram bilirler ne din.ama bayram tatilini iyi bilirler

ayy kahkaha attimm sizinkiler kuzunun resmini ceksinn bari:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Guest Godzilla
:rofl::rofl:deliyiz demi bize hergun bayram:rofl::rofl:

senin komşun bahrevan'dı değilmi, forumda bir deli daha varda o yüzden sordum, iki deli olursa tam bayram olur :rofl: :rofl: :rofl:

Guest nylnur
:rofl::rofl:deliyiz demi bize hergun bayram:rofl::rofl:

senin komşun bahrevan'dı değilmi, forumda bir deli daha varda o yüzden sordum, iki deli olursa tam bayram olur :rofl: :rofl: :rofl:

forumun delisi kim diye anket acicam seceneklerde tek sen olucan dogal olarakda birinci sen olucan :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Guest Godzilla

forumun delisi kim diye anket acicam seceneklerde tek sen olucan dogal olarakda birinci sen olucan :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

daha fazla deli yokki iki deli için anket açmıyorum, nlynur ve bahrevan, en çok oyuı sen alırsın kesin :rofl: :rofl:

Guest nylnur

daha fazla deli yokki iki deli için anket açmıyorum, nlynur ve bahrevan, en çok oyuı sen alırsın kesin :rofl: :rofl:

copy cekme ben dedim anket acicam diye :rofl::punish2::punish2:

Guest Godzilla
copy cekme ben dedim anket acicam diye :rofl::punish2::punish2:

sitenin deli kızı kim diye ankete iki kişi eklenirmi yaff, kendini sakın ekleme rezil olursun :rofl: