Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Uğur Koşar'ın Kitapları Zehir Saçıyor

Recommended Posts

Uğur Koşar adlı yazarın kitapları neden “en çok satanlar” listesine konuluyor ve tv kanallarında reklamı yapılıyor

ugur-kosarin-kitaplari-zehir-saciyor85f8bb5b465dfdf00f14.jpg

Uğur Koşar adlı yazarın kitapları neden “en çok satanlar” listesine konuluyor ve tv kanallarında reklamı yapılıyor?

Bu sorunun cevabını kitabın içeriğine baktığınız zaman anlayabiliyorsunuz.

ugur-kosar-1.jpg?psid=1

ugur-kosar2.jpg?psid=1

İfadeleri görüyorsunuz. Bu ifadelere biz yabancı değiliz. Dinler arası diyalog faaliyetleriyle “hak din” olarak gösterilmeye çalışan ve oluşturulmaya çalışılan “dinler çorbası” çalışmasının başka bir versiyonu.

Dikkat edin ve olabildiğince insanları uyandırın ki, bu oyuna gelmesinler. Çünkü yukarıdaki ifadeler insanın “İslam” dairesinden çıkmasına sebep olabilir.

Rabbimiz “tek yol İslam” derken, yazar “her yol” Allah’a ulaştırır diyor. Rabbimiz “İslam’a giren kurtulur” buyururken yazar “yahudi de olsan yolun O’na ulaşacaktır” diyor.

Kitap isimlerinin “Allah” ismi şerifinden seçilmiş olması da tesadüf değil. İşte bu, “Allah ile” aldatmak oluyor. Allah’ın ismi şerifini kullanarak Allah’a küfre yani inkara çağırıyorlar.

ALINTIDIR

bu adamı hiç sevmem zaten hiç bi kitabını okumadım ama bana her şeyiyle itici geliyor bizim bildiğimizi alıyo eviriyo çeviriyo allayıp pulluyo ALLAH'ın adıyla süsleyip millete satıyo biraz gözü açık olan neyin ne olduğunu anlar zaten haybeden yere kendine paye verenlerden bir zatımuhterem işte

Haberin kaynağına baktım da, Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk'e "dinde reformcu ve sapkın" diyen kafalar şimdi "Allah ile aldatmak" tan ve "dinler arası diyalog" tan bahsediyor.

Neyse. Günaydın De Ötesini Bırak. :)

• Like 2

Bu yazarın kitabını okumadım ..x ile işaretlenen yerler aslında benim düşüncelerime tercüman oluyor..Bende aynı düşünüyorum..

Bunu bir çok sohpette arkadaşlarıma sordum daha dogru düzgün cevap veren olmadı..

Bir hıristiyan cocuk ,kendisine intikal ettirildiği şekilde diinini yaşıyor..Neden müslüman olsun?? Bana bir sebep gösteremedi kimse..

Aynı ALLAH a inanıyoruz,ortak temel inançsal özelliklerimiz var..Çalmayacaksın,zina etmeyeceksin,ibadet edeceksin ,zikredeceksin v.s..

Aynı yaratıcıya inanıyorken sadece ona ibadet şekillerimiz farklı diye insanlar neden birbirini öldürür..

Sırf aynı inandığı tanrıya onun gibi ibadet etmediği için neden insanlar birbirini kırıp geçirir..

Bu soru sadece müslümanlara değil,diğer dinlerdede büyük katliamlar yapılmıştır..Sırf onlar gibi ibadet edilmediği için..

İyi bir müslüman,iyi bir hıristiyan,iyi bir yahudi asla insanlara zarar vermez..

SEVGİ her şeyin üstesinden gelecektir..

• Like 1

Herkes birbiri zerinden prim yapıp para kazanmaya dıkkat cekmeye calısıyor bir şekil..kendince dogruluk payları olabılır de olmayabılırde saygı duyarsın farklı görüşlere..biz Allah dedık zinada yaptık içkide içtik caldık cırptık ee sorarım Allah ı hakkıyla dedık mı acaba diye..bana göre de inancın kalitesi ve niyetinin ne kadar esas ve insancıl olduğu önemli şu hayat yolunda..

Hele Yasar NUri bu konuda agzını dahi acmasın..din yolunda kaile almadıgım tek insan kendisi..