Jump to content
berresu

İlginç Rüyam

Önerilen İletiler

Genelde rüyalarıma kendim yorumlarım zaten olduğu gibi çıkar. Bu seferki ilginç bana yardım edebilirmisiniz? İki çeşit rüya görürüm biri normal biri haberci bu haberciydi ama neyi haber veriyor anlayamadım?

Çoook yaşlı bir amca benimle evlenmek istiyormuş, zaten evliymiş karısıda adamın benimle evlenmesini istiyor. Amca bana bir çek yazıyor 7 bin 250 lira çeke bakıyorum bu çok az diyorum 20 bin olsaydı olurdu. Karısı koşarak amcaya gidiyor 20 binlik bir çek yazda kız razı olsun diyor.

Saçma bir haberci ama ne demek istiyor anlayamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Birtane rüya başlıklı konu açmışım bari üstünden yürüyeyim. ;)

Geçen hafta rüyamda biriyle tanışıyorum elimden tutuyor ne güzel ellerin var diyor. Resmen uyanınca bile hissettim. :)

Ertesi gün biriyle tanıştım yaşı benden bayağı küçük ama aynı rüyamdaki gibi biriydi(elimi tutmadı tabiki). Aramızda birşey olma ihtimali yok ama rüyamdan ve tanışmamdan çok etkilendim. :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk rüyan için;

sen seni duygusal anlamda değil de maddi açıdan rahat ettirecek birini istiyorsun artık -ki bu olmayacak demeyeyim de biraz zor görünüyor

ikinci rüyan ise duygusal olarak seni mutlu edecek biriyle yakında tanışma ihtimalin yüksek ve sana her anlamda destek olup seni el üstünde tutacak biri olacak

Not:kıymetini bil hııı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dün gece yine bir rüya gördüm.

ALLAH nasip etmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş. hz osman

Rüyamdan sonra bu söz geldi aklıma.

Bu rüyalar zincirindeki ilk rüyamda biri benimle evlenmek istiyor ikincisinde biri elimi tutuyor.

Dün geceki rüyamdada biri bana sarıldı.

Hani Allah kısmet etmeyeceği şeyi aklımıza koymazdı ama bu rüyalar silsilesi aksini söylüyor. Çünkü hayatımda hiç kimse yok ve olma ihtimalide yok gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dün gece rüyamda;

Yanımda biri var koş camdan bak gökkuşağı var diyor. Koşup bakıyorum rengarenk gökkuşağı, tam içeri girecekken bir erkek çocuk ama ben cin olduğunu düşünüyorum, beni burda bıraktılar diyor camdan aşağı iniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yine rüyam var yine duygusal bir rüya ve hep duygusal rüyalarım paylaşmışım. Burada yazdıklarım gerçek oluyor diye bunları yazıyorum ama haydi hayırlısı;

Biriyle bir yemek esnasında yanyana oturuyoruz ama biraz samimi, yaklaşma senden etkileniyorum diyorum. Ben seni seviyorum gibi birşey diyor. Yanımızdan geçen biri evlenin o zaman diyor. Bende bizim zaten eşlerimiz var diyorum, birbirimizle evlenemeyiz diyorum :(.

Hayatımın aşkını evlendikten sonramı bulucam. Bu kocakarı halimle bu rüyalar. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında önemli olan rüyaların psikolojik yorumları. Yani bilinçaltımızda neler var ve buna göre nasıl davranmamız gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gece değilde bu sefer işyerimde gördüğüm ilginç rüyam var. Oruçlu olduğum için gün içinde uyukluyorum arada sırada.

İşyerimden bir arkadaş bir bebekle bana doğru geliyor. Çok istiyordun al bu bebeği diyor. Bebeği kucağıma alıyorum ve bebeği hissediyorum çok tatlıydı. Öyle etkilendimki uyandığımda nefessiz kalmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...