Jump to content

Recommended Posts

berresu, 7 dakika önce yazdı:

Yorumun icin teşekkürler. Anahtarı bende beğendim ruyada iyidir ayakkabı zaten sıkıntı olmaması daha iyi ama adamın bana duygusunu hissetmem ilginç bence o benim duygularım.

Senin rüyalarına çok güldüm astral yapıyorsun galiba 

Aranızda bir yanlış anlaşılma var galiba netlik kazanmamış. Dedikodular biraz önünüze geçmiş gerçek dışı bazı şeylere inanmışınız. İşte onlar meydana çıkacak. Daha fazla saklanmıyacak biraz öfke biraz pişmanlıklar yaşanacak. Üzme kendini yaşanmış bitmiş sen önüne bak. Çok güzellikler yaşarsın inş. Allah ın izni ile.... 

Bizimkiler hep geziyorlar yurtdışı benimde canım istiyor belki sürpriz yapıp bizide götürürler... Herhalde benim canım öyle istiyor... 

Edited by hacersş
  • Like 1

hacersş, Şimdi yazdı:

Aranızda bir yanlış anlaşılma var galiba netlik kazanmamış. Dedikodular biraz önünüze geçmiş gerçek dışı bazı şeylere inanmışınız. İşte onlar meydana çıkacak. Daha fazla saklanmıyacak biraz öfke biraz pişmanlıklar yaşanacak. Üzme kendini yaşanmış bitmiş sen önüne bak. Çok güzellikler yaşarsın inş. Allah ın izni ile.... 

Bizimkiler hep geziyorlar yurtdışı benimde canım istiyor belki sürpriz yapıp bizide götürürler... 

Birşeyler ortaya çıksada o aklansada bende herşey bitti zaten 10 yıl oldu. Ayrıca rüyamda kaynanam yemekte tabagima baklava koyuyordu.

Gezmeyi seviyorsun durma ülke ülke gez emekliliğin tadını çıkart.

• Thanks 1

berresu, 17 dakika önce yazdı:

Birşeyler ortaya çıksada o aklansada bende herşey bitti zaten 10 yıl oldu. Ayrıca rüyamda kaynanam yemekte tabagima baklava koyuyordu.

Gezmeyi seviyorsun durma ülke ülke gez emekliliğin tadını çıkart.

Ortalığı kayınvalidemi karıştırdı. 

Bizim baklavalarda ne baklavaymış, 

İnş.. 

Not : Rüya tabirini güzel yapanlar var. Güzel bir yorum yaparlar sana. Ben aklıma nasıl eserse yazıyorum.

Senin gönlünü alacaklar inş. Sende huzura erecek sin Allah ın izni ile inş. 

Edited by hacersş
  • Thanks 1

hacersş, 52 dakika önce yazdı:

Ortalığı kayınvalidemi karıştırdı. 

Bizim baklavalarda ne baklavaymış, 

İnş.. 

Not : Rüya tabirini güzel yapanlar var. Güzel bir yorum yaparlar sana. Ben aklıma nasıl eserse yazıyorum.

Senin gönlünü alacaklar inş. Sende huzura erecek sin Allah ın izni ile inş. 

Ay baklavalar senin baklavalardı demekki  :)

• Like 1

Gece rüyamda kına gecesine gitmişim eğlence ikram yok öyle oturuyor herkes. Kot pantolonlu zayıf çelimsiz çirkin bir kız, gösterişli boylu poslu güzel giyimli yakışıklı bir damat. Kız yüzü beyaz bir örtüyle kapalı hüngür hüngür ağlıyor. Yüzünü açtım istemiyorsan evlenme dedim.

Uyandım gerisi yok  :)

Dun gece rüyamda iki tane sarı kuş biriyle sohbet ediyor adam soruyor kuş cevap veriyor. Hayırdır inşallah.

Kavga ettigim kız içimi çok sıkıyor onun sıkıntısı rüyalarımı etkiliyor. Allah o kızı ıslah etsin. Benden uzak cehenneme direk olsun

• Sad 1

Hayırdır inş. Birisi hasta sanırım dermanını bulacak. İyileşecek demek. 

O kızında vardır bir derdi sıkıntısı Allah sanada onada yardım etsin inş. 

• Like 1

hacersş, 7 saat önce yazdı:

Hayırdır inş. Birisi hasta sanırım dermanını bulacak. İyileşecek demek. 

O kızında vardır bir derdi sıkıntısı Allah sanada onada yardım etsin inş. 

Yorum icin teşekkürler.  

Cuma akşamı rüyamda eski bir komşumuz hiç evlenmemiş yaşlı bir teyzeyi gördüm. Gelinlik giymiş evleniyordu. Hayırdır inşallah.

Dün gece secimle ilgili bir rüya gördüm bugün yazmiycam ama unuturum diye buraya not düşüyorum pazartesi yazarım