Jump to content

Recommended Posts

Secimle ilgili rüyam çıktı. Kazanması kesin gözüyle bakılan yerdeki adayi gördüm ve büyük bir farkla seçilemedi 

Dün gece yine secimle ilgili bu sefer iyi bir rüya gördüm. Zamanı gelince onuda yazicam 

Bu seferki rüya değil. Gece gözüme acayip parlak bir ışık vurdu, hem yatagimin duruşu gözüme güneş vurmasına müsait değil hem yıllardır güneş üstüme doğacak kadar çok uyumuyorum ise gün doğmadan gidiyorum.

Gözümü ışıktan korumak icin kollarımı yüzüme kapatmış vaziyette uyandim, tabiki gece yarisiydi. 

Vadem doldu beni almayami geldiler mübarek kandil gecesi çok dua ettim Nur mu indi bilemedim

• Like 1

Dün gece rüyamda. Genç yaşta rahmetli olan bir yengemi gördüm. Balkon yıkayacakmış bana su getir yardim et dedi. Bu kadinada selam vermeye gelmiyor hemen iş buyuruyor diye söylendim.

Alıntı

Dün gece rüyamda. Genç yaşta rahmetli olan bir yengemi gördüm. Balkon yıkayacakmış bana su getir yardim et dedi. Bu kadinada selam vermeye gelmiyor hemen iş buyuruyor diye söylendim.

rüyaan çok komikmiş Allah iyiliğini versin emi!!!!!

• Haha 1

Dün gece rüyamda bir arkadşım kendine bir elbise ve bir klozet kapağı almış ısyerimdeyim biri klozet kapağı su geciriyormu diye bakıyor biri elbiseye bakıyor bende onlara bakıyorum.

• Like 1

Dün gece rüyamd,  uzuuun zamandır görmediğim bir komşumuzun torunu olmuş. Sabah gözümü acar açmaz aradım. Evet bir torunu olmuş  :). Güle güle buyutsunler

• Like 1

Dün gece rüyamda, yaşlıca bir komiseri genç bir kızla tanıştırmaya çalışıyorlar. Adamı görüyorum aşık oluyorum o kız çok genç sana göre değil diyorum. Olayı anneme anlatıyorum annem adamı istemiyor.

Kötü rüya gördüğümde olduğu gibi çıkar. Ama böyle aşk li sevgili rüya gordummu çıkmaz  :(

Mübarek bayram gecesi gördüğüm rüya gerçekten ilginç.

Fotoğrafçıya gidiyorum benim çıplak fotoğraflarımı çek diyorum.

Bir günah işledim galiba  :(

Dün gece rüyamda biri bana posix kullan diyor. Sabah baktım posix bilgisarla ilgili birşeymiş.

Tövbeestagfirullah ilginç rüyayı geçtim garip rüyalara başladım