Jump to content

Recommended Posts

Bugünlerde çok rüya görüyorum. Dün gece rüyamda nisanlaniyorum, yaşi benden genç kıvırcık saçlı ailesi dindar hatta başörtülü  bir ona aşık biri var film gibi rüyaydı adı yılmaz. Annesi hariç hepsi bana tepki gösteriyor yılmaz da diyorki annem hariç hiçbirinizin söylediği beni ilgilendirmiyor dinlemiyorum orman içide ağaçların arasında yüzük takıyoruz 

• Like 1

Bu seferki rüyam acayip ilginç 

Rüyamda bir ses bana diyor ki; anlamlarını bilmedigin çok zikir dua okuyorsun bir tanesinin anlamı "ALLAH im senin yanındayım " Allah 'ın senin yardımına ihtiyacı mi var bunu söylüyorsun.

Öyle korktumki gece uyandim hiç uyuyamadım 

• Like 1

Ne okudun, korktun. 

Bence çok derinden dua etmişsin. Rabbim yardımcın olsun

Eğer ihlas süresi okuyorsan, İhlas süresine birden yüklenme azar azar çoğalt. 

Edited by hacersş
  • Like 1

hacersş, 22 dakika önce yazdı:

Ne okudun, korktun. 

Bence çok derinden dua etmişsin. Rabbim yardımcın olsun

Eğer ihlas süresi okuyorsan, İhlas süresine birden yüklenme azar azar çoğalt. 

Çok çok fazla birşey okumam aslında neden böyle uyarildim bilemedim ihlas in büyüklüğünü bildiğim icin mümkün olduğu kadar az okurum

• Like 1

Dün gece rüyamda

Bir arsam varmış üstüne ev yaptırması icin 200 bin liraya muteahitle anlaşmışım müteahit yapmayınca satıyorum, müteahit bana dava açıyor 200 bini ver öyle sat  diyor, zaten arsayı 200 bine satıyorum parayı sana verirsem bana ne kalır hem binayı sen yapmadin diyorum. 

Öyle muteahhitle uğraşa uğraşa uyandım 

Yine ilginç bir rüya. 

Saraydan çocuklarımın velayetini vermezler diyor kadın ağlıyor, merak etme diyorum vermezlerse senin çocukların büyük yaşlarını doldurunca kendileri gelir, kadın çocukların kendileri gelmeyeceğini düşündüğü icin daha bir üzülüyor.

berresu, 09.12.2019 - 20:03 yazdı:

Bugünlerde eski kocamı sık görüyorum rüyamda, dün gece rüyamda eski kocamın erkek kardeşi yeniden evleniyor onun düğünüyle uğraşıyorum 

15 yıl oldu bosanali hâlâ rüyamda. Dün gece onun evindeyim kadının biri evi temizliyor bana git burdan diyor kalkıyorum kadına dikleniyirum sen kimsin ben bu evin geliniyim diyorum. Bunu söylerken boşanmış oldugumu o evde bir hakkım olmadığının farkindayim

Bu ara ben de tuhaf rüyalar görüyorum.Tabir de ettirmek istemiorum. İster istemez insanlar gergin biz de gerginiz. Kötü haber alma korkumuz var biliçaltımız açığa çıkıyor belki de bu durum bazı kötü anılarımızı depreştiriyor diye düşünüyorum. hayır olsun inşallah.

• Like 1

hanafta, 17 dakika önce yazdı:

Bu ara ben de tuhaf rüyalar görüyorum.Tabir de ettirmek istemiorum. İster istemez insanlar gergin biz de gerginiz. Kötü haber alma korkumuz var biliçaltımız açığa çıkıyor belki de bu durum bazı kötü anılarımızı depreştiriyor diye düşünüyorum. hayır olsun inşallah.

Hepimizinki hayır olsun

• Like 1

Ilginç rüyam her gecen gün daha ilginç oluyor

Ispanya kralının oğlu corona yüzünden ülke ülke geziyor, babası bana geliyor oğlanı durduramıyorum bana yardım et diyor, o da korkuyor kendine güvenli bir yer arıyor merak etme diyorum.