Jump to content

Recommended Posts

berresu, 15.03.2020 - 09:22 yazdı:

Yine ilginç bir rüya. 

Saraydan çocuklarımın velayetini vermezler diyor kadın ağlıyor, merak etme diyorum vermezlerse senin çocukların büyük yaşlarını doldurunca kendileri gelir, kadın çocukların kendileri gelmeyeceğini düşündüğü icin daha bir üzülüyor.

berresu, 21.03.2020 - 09:24 yazdı:

Ilginç rüyam her gecen gün daha ilginç oluyor

Ispanya kralının oğlu corona yüzünden ülke ülke geziyor, babası bana geliyor oğlanı durduramıyorum bana yardım et diyor, o da korkuyor kendine güvenli bir yer arıyor merak etme diyorum.

Bunlar rüyama girip benden medet umdular ama tabiki birşey yapamadım, prensesin eski kocası charls corona, ispanya prensesi coronadan öldü  :(

Bu seferki her zamanki gibi ilginç 

Kuaför gibi biryerdeyiz ısyerimde yeni nişanlı arkadaşım var, ortamda onlara büyü yapıldığından bahsediliyor, birisi diyorki bana doğru  onların üstündeki büyüyü kaldır senin herturlu büyü yapmaya yeteneğin var.

• Like 1

Gerçekten ilginç miş... Orayı gezelim burayı gezelim derken mahallemizi parkımızı gezemez olduk. Markete bile donanıp gidiyoruz alt tarafı mikrop korkutuyor bizi.... 

Tövbeler tövbesi hep şükrettik. Şükrümüze devam

• Like 1

Zengin ve ünlü bir işadamının oğluyla kahvaltıya gidiyoruz ev gibi lüks mobilyalı biryer kahvaltıda genç bana sevgili olmak istediğini söylüyor hoşuma gidiyor, mekân sahibi kız geliyor masadaki tatlıyı karıştırıyor içinden bir araba anahtarı çıkıyor bugünün talihlisi sizsiniz bu araba sizin diyor. Bende hiç arabam olmadı bu araba benim olsun diyorum 

Geçmiş ruyalaratimi okudum hep iş yerim ve eski kocamla alakalı rüyalar 

Mübarek ramazanın ilk sahur gecesi yine eski kocayı gördüm, bana geri dönmüş öyle pişman öyle pişman o kadar çok özür diliyorki acaba affetsemmi diye düşünüyorum.

Dun geceki ruyamda herzamanki gibi ilginç.

Isyerimdeyim emekli bir müdürümüz kocaman bir yatagin yanında oturuyor yatakta 4 tane bebek, bunlar yrni dogmus anneleri çalışıyor bunlara bakıyorum diyor. Bir tanesi kalkti yürüdü, bunlar nasil yeni doğmuş bak bu yürüyor diyorum.