Jump to content

Recommended Posts

Gece değilde bu sefer işyerimde gördüğüm ilginç rüyam var. Oruçlu olduğum için gün içinde uyukluyorum arada sırada.

İşyerimden bir arkadaş bir bebekle bana doğru geliyor. Çok istiyordun al bu bebeği diyor. Bebeği kucağıma alıyorum ve bebeği hissediyorum çok tatlıydı. Öyle etkilendimki uyandığımda nefessiz kalmıştım.

Hayrolsun rüyan..Güzel bir haber alacaksın inşallah..Kalbime gelen ilk yorumu yazdım...Normalde tabir etmem çok fazla..Güzel şeyler yaşayacaksın bu aralar...

• Like 1

Dün gece rüyamda

Antepten bir avuç biber gelmiş ağzıma alıyorum acayip acı ufff ne kadar acı diyorum.

Sabah uyandım patlama haberini gördüm. Artık daha yoğun yaşıyorum olayları görmekte ama bunu nasıl geliştireceğimi bilemiyorum.

konuya abone oldum sen yaz her gun ben okurum ilginc geldi :D:)) aslinda ruyalari yazmak iyidir. uyanir uyanmaz aklnda ne kaldiysa yaz.

bende mi yapsam ama asiri usengecim

• Like 1

Dün gece yine ilginç bir rüya gördüm. Ama bunu kendim yorumladım :).

Okul gibi bir binadayım. Okulun başındaki kişiden memnun değilim. Ben eğitim görmek istiyorum diyorum. Kapının önündeyim kapının tokmağı var kapıyı itiyorum açılıyor itiyorum açılıyor en sonunda bütün ağırlığımla kapıya abandım biraz bekledim kapanır gibi oldu sonra hooop kilidinden çatırt dedi açıldı. :)

Dün gece yine ilginç bir rüya gördüm. Ama bunu kendim yorumladım :).

Okul gibi bir binadayım. Okulun başındaki kişiden memnun değilim. Ben eğitim görmek istiyorum diyorum. Kapının önündeyim kapının tokmağı var kapıyı itiyorum açılıyor itiyorum açılıyor en sonunda bütün ağırlığımla kapıya abandım biraz bekledim kapanır gibi oldu sonra hooop kilidinden çatırt dedi açıldı. :)

benim rüyamı da yorumlar mısınız?

• Like 1

Dün gece rüyamda bir eve gidiyorum evdekileri bicaklayip bebeklerini alıp gidiyorum. Nasıl tatlı bir bebek anlatamayan. Ama iğrenç bir rüya.

Sen sanki birine ait birseyleri alacak.Bu iş olabilir,maddi bir sey.Sana ait olmayan bir şeye sahip olacak sın bu benim görüsüm tabii

• Like 1

Dün gece rüyamda biri siyah biri beyaz iki köpeği olan bir adam gördüm. Biranda köpeklerle beni başbaşa bırakıp ortadan kayboluyor. Kopekten çok korkarım bu adam beni bunlarla yalnız bırakıp nereye gitti diyorum. Hem adama kızıyorum hem kopeklerden korkuyorum.

Rüya yorumlarında küçük bir tartışmaya yolacmisim.sorun yok tartışmaya hele hiç gerek yok. Küçük bir sakaydi sorunsuz atlatıldı sorun yok. Haseneten yinede kadın dayanışması için teşekkür ederim .

Dun gece ruyamda.

Servisdeyim ise gidiyorum . Durduruyorum servisi kalem kalemtras alicam diyorum. Servis duruyor iniyorum kirtasiye diye nalbura girmisim adam burda kalem satılmaz diyor. Dukkandan cikiyorum servis beni bırakıp gidiyor arkalarından bakıyorum öylece.