Jump to content

Recommended Posts

Dün gece rüyamda tuvalet gibi biryerdeyim devasa siyah bir fare görüyorum. Nereye gidicem nasıl kacicam diye dusunurken

Gitti kayboldu.

Düşmanım meydana çıktı. Şimdi kaçmasını bekliyorum yorum için teşekkürler haseneten.

Bu seferki gerçekten ilginc;

Pasaj gibi eski bir binadayim doktor muayanehanesi gibi bir bolumdeyim. Aşağı bakıyorum kalabalık. Dugun gibi belli. Ortada bir adam hararetli hararetli konuşturuyor ne oluyor diyorum. Dugun var o adamda gelinin kocası diyorlar. Onlarda adet evli kadını evlendirdip kocasınında düğünde olmasiymis. Sonra kapıda düğünden çıkanlarla karşılaşıyorum. Öyle mutlu cikiyorlarki inanılır gibi degil. Herkes çoluk çocuk güle oynaya ellerinde takı kutuları birbirlerine gösteriyorlar. O çeyrek yaktım öbürü yarım taktim diyor. Bu acayip düğüne hem gelmişler hemde takı takmışlar hemde ne kadar mutlular diyorum.

Sanırım senin bulundugun ortamda karısıklık var.Bu is yada arkadaş cevren olabilir.O kisiler bu hallerinden memnun ama sen adapte olamamıssın bu ruyana yansımıs.

Hemde ne karışıklık kimin eli kimin cebinde belli değil. Teşekkürler haseneten.

Gece henüz yeni uyumuştum ki biri beni tokat atarak uyandırdı, evde tokat atacak kimse yok yalnız kalıyorum..

Gece henüz yeni uyumuştum ki biri beni tokat atarak uyandırdı, evde tokat atacak kimse yok yalnız kalıyorum..

Sanırım seni tokat atarak uyandıracak bir ev arkadaşına ihtiyacın var. :D

22.03.2017 tarihli ruyam

Ünlü bir oyuncu benim dedemin eşlerinden birinin ogluymus yani amcam. Annesi amcam üçümüz konuşuyoruz. Annesi diyorki bu senin amcan sana kıymetli bir hediye alması gerek bende yuzuk alsin hatıra kalır diyorum kadın hayır küçük birsey olmaz diyor amcam beni öpüp uğurluyor. Kadınla kuyumcuya gidiyoruz bana terlik kadar altın bir kolye alıyor amcanın parası çok bu az bile diyor.

• Like 1

Dün gece sabaha karşı ruyamda eski kocama seni çok özledim dedim. Inanmiyacaksin ama bende seni özledim dedi.

Sanki gerçekten konuştuk hiç rüya gibi değildi.