Jump to content

Recommended Posts

rüyami bu basligin altina yaziyorum

kucagimda uzun mavi etegim var (gercektede var) üzerimde canli yilan siyahimsi biraz gri rengi var onu etegimden firlatip atiyorum yere ama korkmuyorum bu arada

tabiri ne acaba ??

Sanırım seni tokat atarak uyandıracak bir ev arkadaşına ihtiyacın var. :D

22.03.2017 tarihli ruyam

Ünlü bir oyuncu benim dedemin eşlerinden birinin ogluymus yani amcam. Annesi amcam üçümüz konuşuyoruz. Annesi diyorki bu senin amcan sana kıymetli bir hediye alması gerek bende yuzuk alsin hatıra kalır diyorum kadın hayır küçük birsey olmaz diyor amcam beni öpüp uğurluyor. Kadınla kuyumcuya gidiyoruz bana terlik kadar altın bir kolye alıyor amcanın parası çok bu az bile diyor.

Altın değerdir. kıymetin değerin artacak biiznillah...

Dün gece sabaha karşı ruyamda eski kocama seni çok özledim dedim. Inanmiyacaksin ama bende seni özledim dedi.

Sanki gerçekten konuştuk hiç rüya gibi değildi.

ikinizde bekarsanız şu an tekrar birleşme olabilir... eğer biriniz evli ise pişmanlık var haberin ola...

rüyami bu basligin altina yaziyorum

kucagimda uzun mavi etegim var (gercektede var) üzerimde canli yilan siyahimsi biraz gri rengi var onu etegimden firlatip atiyorum yere ama korkmuyorum bu arada

tabiri ne acaba ??

mavi murattır çok istediğin bir olay gerçekleşecek, yılan paradır, fırlatmışsın lüzumsuz masraf yapacaksın...

Gece henüz yeni uyumuştum ki biri beni tokat atarak uyandırdı, evde tokat atacak kimse yok yalnız kalıyorum..

ibadetini eksik mi? yaptın uyarı bence kalk namazını kıl demişler:D

• Like 2

unutmusum yazmaya abimde kizartilmis yukardaki yazidigim ayni renkteki yilani catalla agzina atiyor bende kendimde yilani catala batirip agzima atar atmaz üsteki rüyayi gördüm acaba bunun tabiri ne olabilir ?

Ürkütücü aslinda...

unutmusum yazmaya abimde kizartilmis yukardaki yazidigim ayni renkteki yilani catalla agzina atiyor bende kendimde yilani catala batirip agzima atar atmaz üsteki rüyayi gördüm acaba bunun tabiri ne olabilir ?

Ürkütücü aslinda...

Birisinin hakkında gereksiz konuşmuşsunuz haketmemiş sizin konuşmalarınızı tövbe edin anlamında... sanırım kefaret vermeniz gerekecek bir miktar birisini sevindirin veya yemek yedirin fakir birisine...

Yorumların için teşekkürler hacer.

Rica ederim canım.. Esasında adetim değildir gece gece canım sıkıldı galiba yorum yapasım tuttu:D

Allah hayırlarla karşılaştırsın.

• Like 1

Dün gece rüyamda

Isyerimden arkadaşlar toplanıp evlenen bir arkadaşa ve bana hediye almışlar. Benim neredeyse boyum kadar çelenk gibi bir kolye almışlar. Boynuma takiyorum hemde şaşırıyorun.

Dün gece rüyamda

Biryerde iftar daveti var bebekli bir bayanın yanında oturuyorum bebekle konuşuyorum o da bana cevap veriyor. Çocuklar başka masaya diyorlar kadının bebegini almak istiyorlar ben vermiyorum o çocuk değil bebek diyorum. Bebeğin annesi bu böyle konusuyor herkes onu büyük sanıyor dedi

.

Dün gece rüyamda

Biryerde iftar daveti var bebekli bir bayanın yanında oturuyorum bebekle konuşuyorum o da bana cevap veriyor. Çocuklar başka masaya diyorlar kadının bebegini almak istiyorlar ben vermiyorum o çocuk değil bebek diyorum. Bebeğin annesi bu böyle konusuyor herkes onu büyük sanıyor dedi

.

Hadi inşallah bakalım :)

Kardeşim tabirlerle çok ilgili, ona seslendim," rüyada konuşan bebek ne anlama gelir?" kendine güveni artacak, çalışıyorsa işinde yükseleceği vs vs..." (çok konuşuyor, gerisini unuttum:D) dedi. "bence ise, bu Dünya'da yaptığın iyiliklerin yansıması, çok sevap alıyor" dedim. "olabilir" dedi.

Hangimiz haklıysak da farketmiyor, güzel bir rüya.