Jump to content

Recommended Posts

Bugünlerde kayda değer birsey görmüyorum eski bir ruy ami yazayım.

Çoook yakışıklı biriyle depo gibi biryerdeyiz. Hep ben gidiyorum sen burda kalıyorsun diyorum. Bu son diyor bir defa daha git sonra hep beraberiz.

Ben reenkarnasyona inaniyorum o gittigim yer dunya. O kadar içten hissettimki rüya değilde sanki gerçekten yaşadım. 

14.08.2017 tarihli rüyam

Işyerinde anladamadigim bir amire işle ilgili küçük bir not yaziyorum üstü tebeşir gibi birşeyle kaplanmış kadına uzatıyorum eline alıp bakıyor yazdığın okunmuyor yanındaki arkadaşın yazsın diyor.

Bugünlerde isyerimde sorunlar yaşıyorum o yüzden sık rüya görüyorum.

Ruyamda bir sıra eski buna dönüşüme girmiş benim eski binanın arsası küçük diye aralarına almamışlar. Keşke benimkide girse dönüşüme bodrum evim iyi bir hale gelir diyorum.

Gece yine ilginç bir rüya gördüm 

Açık hava bir mekanda kokteyle davetliyiz teyzemle hem konusup hem yuruyoruz annemi goruyorum ileride kendine tabak hazırlamış dalgın dalgin yürüyor birden elinde tabakla hooop havuza düştü. Ruyamda hızla havuza doğru koşarken gözümü açtım sanki gerçekten olayı yaşamis gibi heyecanla uyandım.

Ruyamda birisi bir etkinlik için elindeki eşyaları topluyor. Bakıyorum torba torba misket onları beraber taşımayı öneriyor. Ama ben çok ağır olduğunu düşündüğüm için isim var tasiyamam diyorum.

Yine sevmediğim müdürü gördüm rüyamda kadın gece gündüz kâbusum oldu. 

Ruyamda beraber yemek yapıyoruz ben ne yemek yapıyorum hatırlamıyorum ama müdür amerikan salatası yapıyor. Yine bu kadın ortalığı karıştıracak galiba bıktım bu kadından ??

08.10.2017 cumartesi gecesi rüyam 

eski birkomsumuzun evinde kalabalık oturuyoruz birisi diyorki sakin tuvalete gitmeyin dopdolu hep beraber gidip bakıyoruz  klozet dopdolu temiz su.

09.10.2017 gündüz şekerleme rüyam. 

Isyerimde birisi yanına geliyor girişte kac kişi çalışıyor biliyormusun diyor iki kişinin adını söylüyorum  tekrar soruyor ben tekrar iki kişiyi söylüyorum arada başka şeylerde var yazmaya usendim şimdi ?.  Sonra tuvalete giriyorum orda kilitli kalıyorum imdaaat imdaaat diye bagiriken saate bakıyorum saat 07.10. Bağırırken uyandım saate baktım saat 07.10 en ilginci bu.

Edited by berresu

Aman Allah'ım, yandık :D Tarih atmaya başlamışsın:D  Berresu kardeşim, en son ne zaman rüya gördüm hatırlamıyorum bile, görsem bile hemen aklımdan atıyorum, rüyaların hayatımı etkilemesine, kafama takılmasını hiç istemiyorum çünkü. Kafam her zaman boş olmalı, aksi takdirde yaşam kalitesini çok düşürüyor, B|

• Like 1
  • Thanks 1

Arkadaslar, rüyami tabirlerseniz sevinirim

1. ci rüyam: rüyamda sarimsi kumda otururken görüyorum elimle kumu asagi dogru cekip atiyorum atarken kendim kumdan asaga düsüyorum derken oturur vaziyette yine kumda oturuyorum kum o kadar cok mus ki sarimsi renkte.

ikinci rüyamin: cift zengin yatagi görüyorum güzel kilifli kirlet düzenli yatak ayrica bir kadin görüyorum diyorum ki bu kadin arap yanimda iki dubai li adamlar görüyorum ama zenginler teki bana diyorki arap (kadini tasdiklemis oluyor beni)

3. cü rüyam ise: bir nehir gibi bisey var ici hafif dalgali biri yüzüyor bende yaninda (suyun icersinde degilim) yürüyorum

bunlarin hepsi cok kisa rüyalar hic anlam veremedim.. mutlaka sembolik bir anlami vardir..

Tabirlerseniz cok sevinirim..