Jump to content

Recommended Posts

ege, Sunday, October 08, 2017 - 21:15 yazdı:

Aman Allah'ım, yandık :D Tarih atmaya başlamışsın:D  Berresu kardeşim, en son ne zaman rüya gördüm hatırlamıyorum bile, görsem bile hemen aklımdan atıyorum, rüyaların hayatımı etkilemesine, kafama takılmasını hiç istemiyorum çünkü. Kafam her zaman boş olmalı, aksi takdirde yaşam kalitesini çok düşürüyor, B|

Benim ruyalarim olduğu gibi çıkar bu konuyu açma sebebim rüyalarımı takip etmek. Tarih atmak yeni aklıma geldi. Hem sen bana abla diyecektin kardeşim demissin çok sakil kalmis??

Berresu,  bazen kelimeler  yavan kalabilir, ama kalben seni Allah için kardeşim sayıyorum, terbiyeli, nazik, haklı da olsan birini kırmamak için  geri adım atman,  bunlar  en azından benim gözümden kaçmıyor.

Rüyalara takılmamalı diye düşünüyorum ben, ve rüyalar anlatılmamalı, bunu savunurum hep, sebebipsiz değil, sebebini araştırsan hak verirsin.  

Ama tabi ki herkesin kendi kararı, kendi seçimi, saygı duyuyorum, görürsek yorumlarız:)

Edited by ege
  • Thanks 1

Haklida olsam birini kırmamak için üzerine gitmem. Bunu arkadaşlarım bile farketmez hep beni altettiklerini zannederler. Bunu birden farketmek bile benim için çok önemli. Teşekkürler kardeşim teşekkürler beni kardeşliğe ablaliga layık gördüğün icin.

Cangirl75, 18 saat önce yazdı:

rüyama el atin lütfen ..

Günlük yaşantıda kafana taktığın veya hayal kurduğunu olaylar gösteriyor . yani benimkisi sadece tahmin emekli olup yazlık bir yerlere yerleşmek, evlenmek,   olduğun yerden uzaklaşmak vs. yani kurduğun hayaller rüyana yansımışsa gerçekleşecek demektir...:):thumbsup:

Edited by hacersş
  • Like 1

On 10/12/2017 at 4:13 PM, Cangirl75 said:

Arkadaslar, rüyami tabirlerseniz sevinirim

1. ci rüyam: rüyamda sarimsi kumda otururken görüyorum elimle kumu asagi dogru cekip atiyorum atarken kendim kumdan asaga düsüyorum derken oturur vaziyette yine kumda oturuyorum kum o kadar cok mus ki sarimsi renkte.

ikinci rüyamin: cift zengin yatagi görüyorum güzel kilifli kirlet düzenli yatak ayrica bir kadin görüyorum diyorum ki bu kadin arap yanimda iki dubai li adamlar görüyorum ama zenginler teki bana diyorki arap (kadini tasdiklemis oluyor beni)

3. cü rüyam ise: bir nehir gibi bisey var ici hafif dalgali biri yüzüyor bende yaninda (suyun icersinde degilim) yürüyorum

bunlarin hepsi cok kisa rüyalar hic anlam veremedim.. mutlaka sembolik bir anlami vardir..

Tabirlerseniz cok sevinirim..

Benim ruyalar hakkinda derin bilgilerim yok,sadece deneyimlerimden yola cikarak elimden geldigince kisa kisa tabir edeyim 1.Ruyan :Maddi SIKInti yada hastalik olabilir ama korktugun gibi zor olmayacak hafif atlatacaksin her ne SIKINti olursa olsun.Sari genelde hastaliga yorumlanir ama kolay atlatacaksin insallah .                                                                                         2. Ruyan: SIKIntidan sonra hayatinda maddi ve manevi anlamda guzel seyler olacak,bu parasal yonden de olabilir ,yada isi,kariyeri cok iyi olan bir kismet karsina cikabilir.                                                3.Ruyan:Yakin birinden yardim goreceksin,sana iyiligi dokunacak.   Birde eger kafanizdaki sorularin cevabini almak isterseniz,sabah namazindan sonra yasin okuyun niyetinizi soyleyin  ve kimse ile konusmadan uyuyun.Suresi kisiye degisir ama eninde sonunda mutlaka sorularinizin cevabini alirsiniz.

• Like 1

Dün gece rüyamda isyerimdem bir arkadaşımın kızı kaçırılıyor. Büyük panikle uyandım. Çok sukurki ruya.

Son bir kaç gecedir ruyamda tanımadığım insanlar tanımadığım ortamlardayim ama o kadar gercekki o anları uyandığımda bile hissettim. Acayip gerceklerdi çok saskinim

Ne güzel ya her gece ilginç rüyalar görüyorsun. Neredeyse hepsi film tadında

• Like 1
  • Haha 1

ege, 15 saat önce yazdı:

Ne güzel ya her gece ilginç rüyalar görüyorsun. Neredeyse hepsi film tadında

Bunlar anlattıklarım sahada anlatmadigim birebir yaşadığım neler var