Jump to content

Recommended Posts

bende tabir bekliyorum, biri bana kase süt uzatiyormus ama baska bayan arkadasim alip iciyormus ictikten sonra soruyorum kendisine sen kendi sütünü verilip ictin mi ? o da evet diye basini salliyor ne anlama gelebilir ki ?

Cangirl75, 12 saat önce yazdı:

bende tabir bekliyorum, biri bana kase süt uzatiyormus ama baska bayan arkadasim alip iciyormus ictikten sonra soruyorum kendisine sen kendi sütünü verilip ictin mi ? o da evet diye basini salliyor ne anlama gelebilir ki ?

Rüya yorumlamayı bilmiyorum ama süt iyidir bence beyaz temiz.  Istihareye yatmış olsaydın işin  hayırlı  olacak derdim.

Dün gece  (22.03.2018)rüyamda bir düğüne gitmişim ama ne salon ne misafir ne gelin damat hiçbirşey görmüyorum. Çıkışta nasıl düğündü böyle pasta bile kesilmedi diyorum. Düğün salonu sahibi pasta kesildi yediniz fotoğraf bile çektiniz diyor. Telefonumu gösteriyorum bak pastanın fotoğrafı yok diyorum. Salon sahibi içeri giriyor bembeyaz 5 6 katlı pastayla peşime sesleniyor. Gel gel pastayı unutmuşuz bir dilim ye bari diyor.

Merhaba berresu,

Rüyanda düğün salonunu boş görmen, çok gereksiz  parasal bir kayıp yaşadığını, ve bunun üzüntüsünü yaşadığın ifade edilebilir. Pastayı 5-6 kat olarak ifade etmen kafa karışıklığın olduğunu ifade ediyor olabilir. Bembeyaz bir pastayı düğün salonunda görmüş olman ise, birliktelik hayal ettiğin kişi ile, umduğundan da mutlu olacağını gösteriyor olabilir. 

Sadece Berresu'ya özel extra  rüya yorumum :   Telefonda resimlerin olmaması da, " kıy artık şu paraya, yeni bir telefon almanın zamanı gelmedi mi Berresu?" anlamına gelebilir.

• Thanks 1

Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim :) 
Rüyamda annemin eski elbisesini gördüm. Annem şu an 70 yaşında. Kırklı yaşlarında giydiği ama  hiç kimsenin şu an hatırlamayacağı anneme söylesem bile hatırlamaz işte o elbisesini gördüm. Ben o zamanlarda 9-10 yaşlarında ya vardım ya yoktum aklımda kalması bile mucize. Ama annemin öyle bir elbisesi vardı kesinlikle hatırlıyorum :) Elbise tertemiz, bembeyaz bir kumaşın üzerinde mavili, yeşilli, pembeli çiçekler var. Diyorum ki bu elbiseyi artık ben giyeyim bana da olur annem uzun zaman giydi ama hala yeni alınmış gibi diyorum. O kadar güzel görünüyor ki, bu günün şartlarında moda olunabilecek bir elbise. Elbiseyi elime alıyorum hayran kalıyorum pırıl pırıl, çok da şık ve çok mutlu oluyorum.  Sizce bu ne olabilir?

Elbise bizim icin kimlik gibidir, Annenizin elbisesini giymeniz anneninizin hayati ile ortak olacak bir degisim yasayacaginiz anlamina gelbilir.. elbisenin özelliklerini dikkate alirsak bu degisimin güzel bir degisim olacagi anlamina gelebilir.

filo, 25.3.2018 - 22:55 yazdı:

Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim :) 
Rüyamda annemin eski elbisesini gördüm. Annem şu an 70 yaşında. Kırklı yaşlarında giydiği ama  hiç kimsenin şu an hatırlamayacağı anneme söylesem bile hatırlamaz işte o elbisesini gördüm. Ben o zamanlarda 9-10 yaşlarında ya vardım ya yoktum aklımda kalması bile mucize. Ama annemin öyle bir elbisesi vardı kesinlikle hatırlıyorum :) Elbise tertemiz, bembeyaz bir kumaşın üzerinde mavili, yeşilli, pembeli çiçekler var. Diyorum ki bu elbiseyi artık ben giyeyim bana da olur annem uzun zaman giydi ama hala yeni alınmış gibi diyorum. O kadar güzel görünüyor ki, bu günün şartlarında moda olunabilecek bir elbise. Elbiseyi elime alıyorum hayran kalıyorum pırıl pırıl, çok da şık ve çok mutlu oluyorum.  Sizce bu ne olabilir?

Elbise bizim icin kimlik gibidir, Annenizin elbisesini giymeniz anneninizin hayati ile ortak olacak bir degisim yasayacaginiz anlamina gelbilir.. elbisenin özelliklerini dikkate alirsak bu degisimin güzel bir degisim olacagi anlamina gelebilir.

selda, 4 dakika önce yazdı:

Bunu daha önce söylemiş miydim hatırlamıyorum ama,  Selda'nın yorumlama şekline bayılıyorum. Aklıma Güzin Abla geliyor nedense.

Edited by ege

ege, 1 dakika önce yazdı:

Bunu daha önce söylemiş miydim hatırlamıyorum ama,  Selda'nın yorumlama şekline bayılıyorum. Aklıma Güzin Abla geliyor nedense.

:) güldürdün beni