Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Hıdırellez Ritüelleri

Recommended Posts

Bolluk, bereket ve maddi şans için yapılır.

Zaman: 06.05.2014 - 08:00 - 00:00 saatleri arasında yapabilirsiniz.

Malzemeler

7 adet tarçın çubuğu

7 adet yeşil kadife kese

Altın sarısı kurdele

Kağıt para

Yeşil kadife kumaştan hazırlanmış, üzerinde Jüpiter sembolü çizili ya da altın rengi işlenmiş kese hazırlayın. 7 adet orta boy kadife kese, her birinin içine konulmak üzere kağıt para ve 7 adet tarçın çubuğunu çıkarın. Parayı yuvarlayın ve tarçın çubuklarıyla birlikte keselerinizin içine koyun. Keselerinizin ağzını altın rengi kurdeleyle sıkıca bağlayın. Evinizde, balkon ya da bahçenizin belli yerlerine asın. Birkaç saat kaldıktan sonra keseleri alın ve evinizin belli köşelerine 5 adet keseyi bir sonraki sene değiştirmek üzere asın. Kalan 2 tanesinden birini çantanıza diğerini ise mutfağınızın istediğiniz bir köşesine asın.

Keselerinizi astığınızda 201 kez “Ya Melikel Mülk” esmalarını okuyun.

Ritüelinizi bitirdikten sonra okuyacağınız olumlamanız ise şöyle: Hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Bolluk, bereket, şans ve huzur benden yana. İstek ve dileklerime ulaşıyor, sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum.

Şenay Yangel-Astrolog