Jump to content
bendeki.sen

Etkili Kilo Vermek İçin Harika Yöntem

Recommended Posts

arkadaşlar ender saraç'ın tv.de verdiği benimde bizzat denediğim bir yöntemi açıklıyorum tere tohumu ve bal karışımı evet yanlış duymadınız toz haline getirilmiş tere tohumundan bir çay kaşığı bir küçük kaba koyun üzerine bir çay kaşığı bal ilave edip karıştırın sabah uyanır uyanmaz aç karnına bu karışımı yiyin üzerinede bir fincan ılık su için bir hafta sonra nasıl kilo verdiğinizi görün ama guatr hastası olanlar ve ciddi mide rahatsızlığı olanlar yapmasın... tamammı sevgili arkadaşlar umarım yeterince açık anlatmışımdır:)

Guest kemtamin
arkadaşlar ender saraç'ın tv.de verdiği benimde bizzat denediğim bir yöntemi açıklıyorum tere tohumu ve bal karışımı evet yanlış duymadınız toz haline getirilmiş tere tohumundan bir çay kaşığı bir küçük kaba koyun üzerine bir çay kaşığı bal ilave edip karıştırın sabah uyanır uyanmaz aç karnına bu karışımı yiyin üzerinede bir fincan ılık su için bir hafta sonra nasıl kilo verdiğinizi görün ama guatr hastası olanlar ve ciddi mide rahatsızlığı olanlar yapmasın... tamammı sevgili arkadaşlar umarım yeterince açık anlatmışımdır:)
hay Allah razı olsun,godzilla bana şişko derken imdadıma yetiştin hızır gibi:D

Guest

Bu ara çevremdeki herkeste ben de dahil bir kilo artışı söz konusu. Moraller bozuk biraz tabi. Bir de işin kötüsü moral bozuldukça da irade de zayıflıyor yediklerimize dikkat edemeyeip daha açık bir iştahla yiyoruz obes olduk nerdeyse :D şimdi bunu deneyeyim. bugun hemen gideyim aktara da şu tere tohumundan alayım teşekkürler paylaştığın için

Guest Lucky

Bal ters yönde etki yapmaz mı? 9_9

bende takipte olucam zayıflıyan varmı bende dahil. bide birşey sorucam kaç kiloydunuz kaç kilo verdiniz çevaplarsanız sevinirim

Guest türk_kızı

bunun tam tersi formülün var mı??? kilo almak içinm yani...söyle bi 3 4 kiloya ihtiyacm var

Guest kemtamin
bunun tam tersi formülün var mı??? kilo almak içinm yani...söyle bi 3 4 kiloya ihtiyacm var

gel canm ben sana bıraz vereyım

Guest türk_kızı
gel canm ben sana bıraz vereyım

nerenden verecen ...ben yüz hatlarıma istiyorum kalca kabulm değil :D

Guest kemtamin
nerenden verecen ...ben yüz hatlarıma istiyorum kalca kabulm değil :D

benm kalcadan senn yuze nakil yaparız :rofl::rofl::rofl::rofl: off cok ıgrencım:rofl::rofl:

kilo almayın kimse almasın bütün kiloları biz alırız acak vermeyiz ama alırız:(:(:ermm: