Jump to content
ege

~ Abbyy FineReader 10.0 PRO ~

Önerilen İletiler

Programın özelliği bir hayli fazla.

Boyutunun 296 MB olmasıda,özelliklerinin fazlalığından kaynaklanıyor.

Bir çok arkadaşımızın hayli işine yarayacak bir program,Özelliklerini dikkatle sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

 

Abyy FineReader ile scan edilmiş bir resmi text haline sıfır hata ile dönüştürebilmenin keyfini yaşayın.

Dünya üzerinde pek çok kurum ve kişi tarafından tercih edilen ABBYY FineReader, Gelişmiş arayüzü, Türkçe desteği, El yazı okuma desteği programın sadece bir kaç özelliğinden biri.

 

Programın mantığı :İstediğiniz resmi tarar. Ardından yazıya çevirir. Son olarak harflerine kadar ayırır ve sıfır hata bırakarak işlevini tamamlar. Bu kısımdan sonra dosyanızı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

 

Özellikler :Programın kelimeleri tanıma doğruluğu son sürüm ile birlikte en son aşamaya yükselmiştir. Örneğin; elinizde bir adet gazete sayfası var. Bu sayfadaki yazıları bilgisayarınıza aktarmak istiyorsunuz. Program bu noktada gerekeni yapıyor ve hata kaybı oluşmaksızın her heceyi doğu orantıda ayırıyor. Ayrıca gazete sayfasındaki resimleri ve fotoğrafları da ayırt edebiliyor. Geriye grafiklerden ve boşluklardan arınmış, tertemiz bir metin kalıyor. Bu metni artık istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

PDF dosyaları da dönüştürebiliyorsunuz. Programın 179'u aşkın dil desteği bulunuyor. Ayrıca Türkçe’ye de çevirebiliyor. Pek çok üniversite öğrencisi tarafından da tercih ediliyor. Mesela, elinizdeki tezlerin kaynaklarını program ile metin haline çevirebilirsiniz. Kitap özeti, ödev çalışmaları, tablo düzenlemeleri, makale düzenlemelerini öğrenciler bu programla kolaylıkla halledebilir. Veya elinizde Türkçe el yazısı ile yazılmış bir yazı var. Bu yazıyı okumak da zorlanıyor ya da düz bir metin haline çevirmek istiyorsunuz. Bunu da ABBYY FineReader ile yapabilirsiniz.

Programın özelliklerinden bir diğeri açıları yamuk resim ve fotoğrafları düzgünleştirebilmesi. PDF formatlı bir dosyayı taradıktan sonra Word, Excel gibi programlara da dönüştürebilirsiniz.

Türkçe dil, kurulum ve kullanım paketi de indireceğiniz dosya da yeralmaktadır. Fine Reader 10; dünya üzerindeki 179 dili tanıyabiliyor, 36 dile sözlük desteği de sunabiliyor, bunun dışında 9 dil arayüzü sunuyor.

296 MB

ekran görüntüsü:

 

lahuti-3.jpg

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×