Jump to content
Guest Nogay

Pozitif Enerji İçin Meditasyon

Recommended Posts

Guest Nogay

Pozitif olmaya hazır mısınız ? :)

bu uyugulamaları ilk başlarda hayalen yapamayabilirsiniz ama denemek bile insana çok şey katıyor.

Açık söylemek gerekirse ben bazen hayal edemiyorum görüntüleri göremiyorum ama yinede bıkmadan bırakmadan devam ediyorum.

Hadi şimdi başlayalım :D

Sakin bir ortamda secdede oturur gibi yere oturuyoruz ( omurilik mutlaka dik olmalıdır) Ellerimiz dizlerimizin üzerinde olamlı.

yerde bu şeiklde oturamayanlar bir sandalye yada koltuğa oturabilirler.

Gözlerimizi kapatıp nefes egzersizine başlıyoruz, burundan derin nefes alıyoruz içimizde tutup ağzımızdan nefesimizi veriyoruz. Bunu yaparken gevşiyoruz rahtlıyoruz vücudumuz oksijenle doluyor hücerelerimiz temizleniyor evet yaşıyoruzz :) (bu şekilde düşünüyoruz yani)

Masmavi bir denizin sapsarı kumlarının üzerindeyiz güneş çok parlak. Güneşi tenimizde hissediyoruz denizin maviliğine baktıkça dahada rahatlıyoruz ( Mavi her zaman dinlendirir)

Yıldız şeklinde kuma uzanıyoruz. Güneşten sarı mavi yeşil kırmızı pembe ışınlar tüm vücudumuzu sarıyor etrafımızda bu renklerden oluşan ışık hüzmeleri görüyoruz. Güneşten olabildiğince aydınlik enerjileri çekiyoruz. (hatta bu enerjileri + şeklide de hayal edebilirsiniz bu şekilde bünyenizde - kalmaz:thumbsup: )

Başımızın üzerine beyaz ışınlar geliyor tüm bendenimizi pozitif enerji ile dolduruyor ve artık bembeyazız :) kuş kadar hafif ve olabildiğince olumlu hissediyoruz kendimizi.

Şimidi burada meditasyonu bitirmeden kendimize olumlu yükelemeler yapabiliriz örneğin:

- Matematikte çok başarılıyım

- Çok güzelim/ yakışıklıyım

- Çok başarılıyım vs ....

bu gibi olumlu cümleleri kendimize 5-6 kez tekrar ederek yüklüyoruz.

10 dan geriye sayıyor ve 0 da uyanıyoruz.

Kolay gelsin arkadaşlar :)

Guest nnic

güzel bir uygulama eline sağlık:)

anlatımda güzel,insanın içi gidiyo:)

Guest Nogay
güzel bir uygulama eline sağlık:)

anlatımda güzel,insanın içi gidiyo:)

Rica ederim arkadaşım ben bile yazarken birhoş oldum gevşedim rahatladım:))

Guest hogutlu

bende hemen uygulayacağım. pozatif enerjiye gerçekten çooook ihtiyacım var.

Guest Nogay
bende hemen uygulayacağım. pozatif enerjiye gerçekten çooook ihtiyacım var.

Enerji kendimizde ve yeryüzünde mevcut sadece bunu açığa çıkartmak lazım

Bu uygulama basit ve sonuç veriyor kesinlikle :)

Bol pazitif enerjili günler sizin olsun

Eline sağlık nogaycım, uygulayacağım ben de, teşekkürler. sanırım çoğumuzun buna ihtiyacı var ;)

Guest Nogay
Teşekkür ederim :)

--------------------

Eline sağlık nogaycım, uygulayacağım ben de, teşekkürler. sanırım çoğumuzun buna ihtiyacı var ;)

Sizlerinde yüreğine sağlık arkadaşlar. Bu yöntemi yapanlar bizimle burada paylaşırsa sonuçlarını çok sevirim:))

Ayrı bir uygulama tekniği..

Uygulamayı yaparken elinizi(Kullandığınız) göbek deliğinizin iki veya üç parmak altına koyarak nefesi burnunuzdan alırken dil damaga yapışık, nefesi alırken vucudunuzun her bir noktsından nefesin girdiğini enerji aldığınızı düşünüyorsunuz.Nefesinizi verirken dil aşagıda agızdan veriyor,ve vucudunuzdan da aldıgınız nefesi veriyoruz,(Ten de nefes alış verişi vardır tıkanıklar var isede cözülmüş olur)...5 ve 10 dakika başlayın süreyi 20 dakika kadar uzatabilirsiniz..

Vucudunuz da enerji fenomenleri oluşabilir gayet normaldir,şifa enerjisi daha bilinç li dir,dna larda enerji nizi yükseltmek için başka bir teknik..

Normal bir nefes alma gibi süreyi daha sonra ları uzatabilirsiniz dakika zaman la sayınızı düşerebilirsiniz,1 dakika dayanırım diyerek ilk etabta uzatmayın guines rekor kitabına girmeyecegiz :)...

Esmalardan okuyabilirsiniz ..

• Like 2