Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Dünya'da Yalnız Değiliz!... Ve Cinler Hayatımızın Neresinde!

Recommended Posts

Bahsekonu ruhaninin adi mürreh dir. Musluman olunca en buyuk oglunun adinin yusuf olmasindan dolayi eba yusuf yani yusufun babasi olarak anildi. Hala gorevindedir.. cin suresinin gorevlisidir.. davet eden ehil kisileri ziyaret ediyor ehil olmayanlara genelde oglu gidiyor bu yuzden oldugu yerine oglu gectigi gbi algi olustu..

Havk a biraz muhalif olcam bu konuda. Bizim alemde hepsi ucar kendi alemlerinde bazilari ucar.. astralde biz onlarin tarafina gectigimizde ise onlardan seffaf guclu ve hizli oluruz.. dikkat etmezlerse goremezler bizi..

teşekkürler teykel bu konuda derin bilgilere sahipsin keşke konu açsanda bizlerde bimediklerimizi öğrensek

Sila kardesim korkulcak bisey yok. Ayetlerin semavi yani meleklerden gorevlileri oldugu gbi musluman cinlerdende var ancak her okuyana goruncekler diye bi durum soz konusu degil. Duaniza haberiniz olmadan gorevlilerin amin demesi bence cok guzel bi durum :) ayrica seytanlar varsa etrafinizda uzaklastrilir bu vesileyle. Allah korkulcak kimseyi kelamina ismine gorevli kilmaz. Zaten nuryuzlu dede siluetindeler. Gorende evliya ruhanisi sanir zaten :)

Zebercet kardesim tsk ederim. Konu acmak istemem takip edemiyorm vaktim olmuyor bazen..

:)) tesekkurler cevabin icin Teykel kardesim aslinda korkmadan cogu aman davet sakin okumayin denen dualari bile okudum ki hep derim ben herseyi yaradani aniyorum rabbim kendini zikredene zarar verilmesine izin verirmi diye.Bu ara cok varlik konusuna denk geldim azcik urktum sanirim :))

Geçen gece hasta kızım için sürekli uyur uyanık bir haldeydim.

Sürekli yanına yatıyor, seslense uyanıyor, bazen yatağıma geçiyordum.

Gece kızım sürekli uyanıp, kıpırdanıp durduğu için koridorun otomatik ışığı sürekli şık, şık, diye yanıp duruyordu.

Yani yattığı yer, koridorun lambasının görebileceği bir yakınlıkta.

Sürekli yandığı için önemsemiyordum.

Sonra yine yandı ve besmele çekerek yataktan kalkıyordum tam o sırada.

Ben bis.. derken 3 saniye önce yanan ışık 'şak' diye geri kapandı.

Normalde süresi 15-20 saniye falan.

Ben bi dönem çok korktuğum bir süreçte;

Bu otomatik ışık, oda kapıları kapalı olmasına rağmen gecenin yarısı şık diye yanıveriyordu.

Sonra Anahtarı besmele ile açıp kapayınca geçmişti bu durum.

İşte geçen gece de besmeleyi duyunca kapanmasına çok şaşırdım. :D