Jump to content
Sign in to follow this  
siyahım

Şeker Hastalığı İçin Hepinizden Yardım Bekliyorum

Recommended Posts

Arkadaşlar bugün itibariyle Annemin şeker hastası olduğunu ve insülin kullanması gerektiğini öğrendim,çok üzgün tabi,sizlerin yardımına ve dualarınıza ihtiyacım var,bildiğiniz bir dua,yada şifa ayetleri,yada alternatif tıb olarak bildiğiniz ne varsa benimle paylaşırmısınız.Şimdiden herkesten RABBİM razı olsun...

Guest lanternight

limon çekirdeklerini alıyorsun kahve gibi öğütüyorsun sabahları aç karnına yarım çay kaşığından biraz daha az yarım çay bardağı suyun içinde karıştırıp içiyorsun

yarım çay kaşığından kesinlikle az olacak

limon çekirdekleri pankreası yeniler ama fazla kullanımda karaciğere zarar verir 3 gün kullandıktan sonra doktora gitsin hem şekerine hem karaciğerine baktırsın muhtemelen 1 hafta içinde Allahın izni ile bişeyi kalmaz ama dediğim gibi 3 yada 4 gün sonra kontrole gitsin şeker düşmüşse içmeyi kessin

Guest lanternight
bu limon çekirdeklerini blendır gibi bi şeydemi çekicez.saol kardeşim uygulicam inş

çekirdekleri kurutup bi aktarcıda un gibi öğütüceksin yada başka biyerde:)sen saol arkadaşım Allah şifa verir inşallah

Civan perçemi otunu güzelce kaynat, suyunu süz. Annen Sabah kahvaltıdan sonra 1 çay bardağı içsin. Sonra şekerini Ölçtür. Sadece 1 Defa yapılır. Şifa Rabbimden İnşallah...

Güzel kardeşim, Allah cc şifa versin İnşaallah.

Doktor tedavisinin yanında bir de alternatif tıp diyorsan;

5 çorba kaşığı karadut ezilip, suyu çıkarılır. Yemeklerden 10 dakika önce bir su bardağı suya, 10 damla koyulup içilirmiş.

Şifalı bitkilerde böyle geçiyor, bilemiyorum. İnşaallah şifa olur.

Bu arada üzülmesin, üzüntü de etkiler. Moral kısmı da size kalmış. Allah cc yardımcınız olsun.

Merhaba

bu sitede yeniyim. Bu ilk mesajim. Öncelikle arkadasin annesine acil sifalar diliyorum. Seker hastaliginda beslenmeye dikkat etmek, örnegin yagli, sekerli besin maddelerinden kacinmak gerekiyor. Ayrica morali yüksek olmali. Bol bol günlük yürüyüs tavsiye ediyorum.

Bende seker hastasiyim.. O kadar korkulacak birsey degil..;)

ALLAHtan gelen hersey güzel.. hamd etmek gerekiyor ALLAHin verdigi zorluklara.. Beterinde beteri vardir.. InsaAllah sunulan alternatif bilgiler isinize yarar..

ALLAH razı olsun arkadaşlar verdiğiniz ve vereceğiniz bilgiler benim için o kadar önemliki anlatamam saolun

Guest AtLaSsS

bu uygulamalar seker hastalıgına yenı yakalanan hastalar ıcınmı gecerlı yoksa yıllardır bu hastalıgı yasayan kısılerdede uygulanabılınır mı ?

Benim babamda şeker hastası. Şekeri hem düşer hem çıkar. İnsülin yapıyor. Mersin yaprağının faydasını gördük. Şükür 200'ü bulduğunu görmedik. Ama insülinsiz olmaz.