Jump to content
Sign in to follow this  
siyahım

Şeker Hastalığı İçin Hepinizden Yardım Bekliyorum

Recommended Posts

evet maranki güzel reçeteler veriyor ana sayfasına bakın .. birde dilinden ''YA ŞAFİ'' yi düşürmesin . . . Allah şifalar versin amin . .

amin cümlemize inş,marankiyede bi bakim

--------------------

cok gecmis olsun annenize, sifalar dilerim.

ALLAH razı olsun dilekleriniz ve dularınız için

--------------------

Bir iki şey de ben söliyeyim arkadaşım öneriler güzel fakat doktor kontrolünden çıkmasın bubları yapıp yapmamak tabiki sizin bilecegi bir iş ama şeker hastalıgı öle 35 gün 3-5 ay da gececek bir mevzu degildir malesef , sebepleri farklı farlıdır kalıtımsal olmaktan , üzüntü stres , aşırı kilo vs ile oluşan oluştugunda geçmeyen bir rahatsızlık devamlı kendinizi kontorl etmeli aşırlıklardan kaçınmalısınız ama bununlarad yaşamayı kabul etmelisiniz en etkili yöndemi insilün iğnesi ile düzenli ve kendinizi kontrol ederek üzülmeyerek bunu çok iyi bir şekilde geriletir ve normal yaşamaya devam edersiniz.

Allah açil şifa versin diliyorum , sakın ihmali elden bırakmayın.

söylediklerinizi dikkate alıcam.ALLAH razı olsun

Guest azade

seker hastaligi icin yurt disindan yabanci birisi yesil zeytin yapragi isterdi bizden onu kaynatip suyunu iciyormus ben buna anlam veremedim iyi geliyormus sürekli gondermekden bikmisdik vallahi,yabancilar bizden iyi biliyorlar bizdeki degerli seyleri aklima bile gelmezdi bu yesil zeytin yapragi seker hastaligina iyiymis