Jump to content
esadım

Eşini Eve Bağlamak için..

Recommended Posts

87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha okunuyor sonra şöyle dua ediliyor:

bu okuduğum Fatihalar hasıl olan sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin benide karısı bilsin.

1 bardak suya veya 1 sürahi su okunuyor. sonra sudan alıp eşinizin elbiselerine serpin ve kalan suyu damacanaya ilave edin o sudan sürekli içsin. çok tesirli. denenmiştir.

vakti zamanında benim üst katta bir yaşlı teyze vardı. allah rahmet eylesin. nur yüzlü bir kadındı fakat ismini unuttum. benim o zamanlar eşimle aram iyi değildi ve eve gelmemek işin uğraşır ya çok geç vakitlerde gelir vede hafta sonları annesinin yanından ayrılmaz. annem teyzeye benim durumumda bahsedince teyzede bunu yazdırdı bize. fakat benim içimden gelmiyordu okumak. ben okumadım. tam net hatırlıyamıyorum ama ablam benim adıma yapmıştı. ondan sonra eşim evine bağlandı.

• Like 1

Guest DUYGUŞ
87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha okunuyor sonra şöyle dua ediliyor:

bu okuduğum Fatihalar hasıl olan sevabı Hz. Muhammed Aleyhissalamın ruhuna Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışladım. Bunların yüzü hürmetine aramızda muhabbet et. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü kocamın dört bir etrafında dursun evini ev bilsin benide karısı bilsin.

1 bardak suya veya 1 sürahi su okunuyor. sonra sudan alıp eşinizin elbiselerine serpin ve kalan suyu damacanaya ilave edin o sudan sürekli içsin. çok tesirli. denenmiştir.

vakti zamanında benim üst katta bir yaşlı teyze vardı. allah rahmet eylesin. nur yüzlü bir kadındı fakat ismini unuttum. benim o zamanlar eşimle aram iyi değildi ve eve gelmemek işin uğraşır ya çok geç vakitlerde gelir vede hafta sonları annesinin yanından ayrılmaz. annem teyzeye benim durumumda bahsedince teyzede bunu yazdırdı bize. fakat benim içimden gelmiyordu okumak. ben okumadım. tam net hatırlıyamıyorum ama ablam benim adıma yapmıştı. ondan sonra eşim evine bağlandı.

son olan 1 ayetel kürsü olacak sanırım fatih fatiha anlamsız sanki biraz...

peki dolabindaki esyasina serpsek suyu olurmu yoksa ayni gün giyecegi elbiseleremi yapmamiz gerekiyo?

• Like 1

aynı gün giyeceği elbiseye serpersen onu görür. dolabın içindeki elbiselerine / gömleklerine serpeceksiniz.

--------------------

paylasim icin tesekkürler, Allah razi olsun...

allah sizdende razı olsun

Guest kontess

umarım eşim de işe yarar deneyeceğim...

teşekürler..

umarım eşim de işe yarar deneyeceğim...

teşekürler..

bu gibi sözlerle başlarsanız olmaz. inanarak yaparsanız kesindir.

a.e.o.

sevgilim için yapabilirmiyim acaba beni sevdiğini biliyorum ama ayrılmak istiyor onu çok seviyorum ve ayrılmak en son istediğim şey ama bana 3 4 aydır inanılmaz soğuk ama ayrılmak istediğinde benim üzülmemede dayanamıyor artık ne yapacağımı şaşırdım çok üzülüyorum kalbimdeki sancıyı size tarif edemem sürekli üzülmekten o kadar dayanılmaz ki anlatamam onu seviyorum :'(