Jump to content
İη¢ιѕєℓ

İstenmeyen Kişi İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

Zaman zaman hepimizin yaşadığı bir durumdur bu. Duygularımızı dıştan belli edemeyiz bazen. Çünkü çok bariz bir durum olup da tartışırsak ancak o zaman kendimizi araya mesafe koyma hakkına sahip hissederiz. Ufak tefek kalp kırıklıklarında bunu her zaman dışa vuramayız ve böyle bir durumla karşılaştığımızda gelmesini istemediğimiz kişiye gelme diyemeyiz, yani kapıları kapatamayız.

O nedenle Allah-u Teala bizi görsün duysun diye ona yalvarmaktan başka çaremiz yoktur. Böyle bir durumda istemediğiniz kişiyi yola çıkmış dahi olsa size gelmeden yoldan geri döndürecek kadar etkili olan bu duamızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu dua defalarca okunup tecrübe edilmiştir. Bu duayı bugün bir arkadaş verdi, gerçekten çok etkili dedi 3 defa bu durumla karşılaşmışlar üçünde de olumlu sonuca ulaşmışlar.

Dua Şöyle :

Yasin Suresinin 9. ayetini günde 100 defa okuyup gelmesini istemediğiniz kişiyi söyleyin ki zaten Allah herşeyi gören, bilen, duyandır.

Bismillahirrahmanirrahim.

Ve ce alna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe ağşeyna hüm fehüm la yüb sirun.

alıntı

• Like 2

Bunu bana Iraklı bi kardeşim tavsiye etmişti,Valla okuyunca istemediğim herkes teker teker gitti :D bence okuyun ve Olmasını istemediğiniz bütün mikroplardan kurtulun.

• Like 3

Ne dertler var ya rabbim, herşey senden ! kimimiz gideni getirelim diyoruz kimimiz geleni gönderelim diyoruz insanız işte ... Bir sorum olacak konuyu açan arkadaşıma; bu evime gelen art niyetli insanlar için de genel kişi adı belirtmeden okunur mu acaba? Hepimizin dermanı olan duaları kabul olsun inşallah. Amin amin amin.

• Like 2

canım ben bunu evimize aslında gelmesini hiç istemediğim biri için okumaya başladım çünkü zararı dokunuyor.sürekli anlatmayada çalışsam yüzsüzlük ediyor.bir şekilde özürle yine iyi niyetimizi sömürmeye çalışıyor ki zaten tutup kolundan atacak kadarda kaba insanlar değiliz :) hele ki akraba ise.sonuç alırsam mutlaka paylaşacağım.sende genel anlamda elbette zararı dokunan art niyeli insanların gelmemesi niyetiyle genel olarak okuyabilirsin...

• Like 1

canım ben bunu evimize aslında gelmesini hiç istemediğim biri için okumaya başladım çünkü zararı dokunuyor.sürekli anlatmayada çalışsam yüzsüzlük ediyor.bir şekilde özürle yine iyi niyetimizi sömürmeye çalışıyor ki zaten tutup kolundan atacak kadarda kaba insanlar değiliz :) hele ki akraba ise.sonuç alırsam mutlaka paylaşacağım.sende genel anlamda elbette zararı dokunan art niyeli insanların gelmemesi niyetiyle genel olarak okuyabilirsin...

Ben de tam da senin niyetlendiğin gibi benzer durum için okumak istiyordum. Tamam o halde niyetlenip okuyalım :) Teşekkür ederim canım.

ben bi dua okumusdum size gelene okuyup ufluyosunuz bi daha gelmiyor size cok sukur evimize hep kavga salan kotuluk eden kisileri o duayla uzak oldu .

ben bi dua okumusdum size gelene okuyup ufluyosunuz bi daha gelmiyor size cok sukur evimize hep kavga salan kotuluk eden kisileri o duayla uzak oldu .

Duayı da yazın o hâlde..

Duayı da yazın o hâlde..

خَتَمَ اللّهُ عَلَى قُلُوبِهمْ وَعَلَى سَمْعِهِمْ وَعَلَى أَبْصَارِهِمْ غِشَاوَةٌ وَلَهُمْ عَذَابٌ عظِيمٌ

BAKARA-7 Ayetinin Türkçe Okunuşu: Hatemallâhu alâ kulûbihim ve alâ sem’ıhim, ve alâ ebsârihim gışâvetun, ve lehum azâbun azîm(azîmun).

BAKARA-7 Ayeti Türkçe Meali: Allah onların kalplerinin üzerini ve işitme (sem’î) hassasının üzerini mühürledi ve görme (basar) hassasının üzerine gışavet (perde) çekti. Onlar için azîm (büyük) azap vardır.

okuyun uzerine ufleyin bi kac kez .

• Like 4