Jump to content
İη¢ιѕєℓ

İstenmeyen Kişi İçin Okunacak Dua

Recommended Posts

خَتَمَ اللّهُ عَلَى قُلُوبِهمْ وَعَلَى سَمْعِهِمْ وَعَلَى أَبْصَارِهِمْ غِشَاوَةٌ وَلَهُمْ عَذَابٌ عظِيمٌ

BAKARA-7 Ayetinin Türkçe Okunuşu: Hatemallâhu alâ kulûbihim ve alâ sem’ıhim, ve alâ ebsârihim gışâvetun, ve lehum azâbun azîm(azîmun).

BAKARA-7 Ayeti Türkçe Meali: Allah onların kalplerinin üzerini ve işitme (sem’î) hassasının üzerini mühürledi ve görme (basar) hassasının üzerine gışavet (perde) çekti. Onlar için azîm (büyük) azap vardır.

okuyun uzerine ufleyin bi kac kez .

teşekkürler lamelif.bu ayeti kerimeyi yanında olan kimseyi terkedip gitmesi için 3-4 sefer okuyup gözlerinin içine bakaraktan çaktırmadan oku üfle..o kişi kısa bir süre sonra terk eder gider.

• Like 3

Tam ihtiyacım olan dua bayram üstü işyeri tempoyu artırdı yorgun olarak bayrama gireceğim üstüne bayramda yatılı misafir yorgunlugu eklenmesin Allahım duy sesimi sadece yorgunum bayramda dinlenmek istiyorum yatılı misafir istemiyorum.Teşekkürler incisel

• Like 1

teşekkürler lamelif.bu ayeti kerimeyi yanında olan kimseyi terkedip gitmesi için 3-4 sefer okuyup gözlerinin içine bakaraktan çaktırmadan oku üfle..o kişi kısa bir süre sonra terk eder gider.

Evimizden zararli insanlardan bu duayla uzaklastirdim ama bazen yuzune bakmak olmuyo okurken onemlisi nefesim azda olsa dokunsun

• Like 2

İki gün önce üç arkadaşıma verdim bu okumayı, kaynanaları başlarına dert. Birininki milli felaket gibi onbeş gün için gelir3-5-7 ay artık Alah ne verdiyse kalır, bir de çekilecek gibi değil.

• Like 1

canım ben bunu evimize aslında gelmesini hiç istemediğim biri için okumaya başladım çünkü zararı dokunuyor.sürekli anlatmayada çalışsam yüzsüzlük ediyor.bir şekilde özürle yine iyi niyetimizi sömürmeye çalışıyor ki zaten tutup kolundan atacak kadarda kaba insanlar değiliz :) hele ki akraba ise.sonuç alırsam mutlaka paylaşacağım.sende genel anlamda elbette zararı dokunan art niyeli insanların gelmemesi niyetiyle genel olarak okuyabilirsin...

İncisel bunu iş yerimiz içinde okuyabilirmiyiz?