Jump to content
Cangirl75

Cinleri Defetmek Icin Cok Kolay Yöntem

Recommended Posts

Arkadaslarim,

bir kac yil evvel arkadasim bana bir eski sehpa vermisti cok sirin kullanilabilir haldeydi onu alip önce balkonuma yerlestirdim üzerine de musammba koyup kahvalti pasta cörek cay kahvemi yapiyordum..

Daha yeni oluyor cikardim yatak odama yatagimin yanina yerlestirdim üzerine ürtü serip okudugum kitaplarimi koydum...

Eski oldugundan geceleri koku yayiliyordu tahtadan ama pek sorun yapmadim olabilir diyordum ama icimde her zaman odama girerken farkli bir havasi oldugunu seziyordum birsekilde ama üstünde fazla da durmadim acikcasi ne de olsa dua okuyordum...

Derken farkliliklar ibadetimi de gecmeye basladi namaz biter bitmez secdede fazla kalma istegi yok oldu üzerime agirlik cökmeler otururken dahi birseylerin bindigini hissettim..

Ayetel kürsi felak nas a yüklendim ama bu his odama yayildi kuran acik birakmaya basladim en sonunda 24 saat beklettim...

Dahasi yatarken kokular dagilmaya basladi ve yatakta yatamayip kivranarak yatmaya basladim o esnada nedenini bilmiyorum ama salavat okuma istegi geldi durmadan okumaya basladim niyetsiz zikrediyordum...

Arkadasim gelip gitmeye basladi bana nedensiz söylenmeye basladi sehpayi atmami istedi ben ise atmayacagini kitaplarim icin ideal oldugunu söylüyordum...

Evde birseyler olmaya basladi sesler ve pc basinda sirtima biri biniyor hissi kapliyordu ama tabi dualara salavatlara devam ettim...

Gardirobum daginikti hep düzenleyecegim derken yaklasirken uzaklasiyordum..

Iki gün evvel otururken yegenimle telefonlasiyordum konusurken rahat olmadigimin farkindaydim beni biri sIkarcasina hizli gürültülü gülerken ise yüzüme felc inmis gibi his olusmalar basladi ve bu durumumu yegenime acildim...

Bana kendi ayni olayi evinde de yasadigini söyledi bana bak dedi dediklerimi hemen yap dedi hemen formül verdi..

Büyük miktarda tuz alip evin her deligin musluk banyo lavabo ve pencerelerden disari bolca bir avuc seklinde atmami söyledi.. Halilar kilimleri kaldirip yerleri tuz serp dedi yer tuz ile kapladim..

Ve sonunda bolca tuz ile saclari dahi yikamami söyledi..

Dediklerini hepsini yaptim... Ve sonuc o gün cok güzel uyku cektim.. Hic bir dua okumadan... :)

VEEEEEEE o sehpayi ertesi gün cöpe attim....

Sehpa eski ve sahibi yasli birinin mis..

Cok sükür kurtuldum...

Tuz duruyor yer tuz serpilmis vaziyette...

• Like 2

selam cagril75 bende odamda bazi sikintilar yasiyorum ama su esyadandir diyemem uykuya dalmadan önce özellikle ve bazen ders calisirken tuzu sadece serptin ve sacinimi yikadin baska bisey yapmadin mi tuz yerde ya hani basarsak felan günah olmaz dimi nimet diye sorayim dedim :)

çok ilginç sabah bu yazıyı görmem. çünkü gece rüyamda bir varlık tarafından rahatsız ediyordum. rüyamda tanıdığım biri bana bu konu için kalem suresi son ayetleri okumamı söylüyordu..eve tuz dökemem belki soran olur açıklamak istemem ama saçımı tuzlu su ile yıkayabilirim...

• Like 1

Guest markos

sizin durumunuzu çözmüş olabilir ama çoğu vakada işe yaramaz

Guest markos

geniş bir konu 

beliza, 54 dakika önce yazdı:

Çoğu vakada işe yarayan bir bilgiye sahipseniz lütfen paylaşırmısınız

öncelikle teşhiş etmek lazım neden bu duruma maruz kalındığını  örneğin büyü ise bozmak gerekir büyü yapıldıgında ve tuttuysa tuz şirke sorunu çözmez belki sıkıntı anında rahatlatır hatta çok zor ama varlığı öldürseniz bile yerine daha azılısı gelir  mesela böyle bir konuda çözüm büyüyü bozmaktır bir çok islami yöntem vardır paylaşılmış genel yöntemlerden sitede gördüm bakın fakat bu yöntemlei uyguladığınızdada büyü çözülmeye biliyor bazen ALLAH ın nasip etmesi gerekir bir çok hocanında sığındığı temel konu ALLAH  nasip etmedi elbette etmedi fakat sonucu kesin olmayan seyden para almasını hoca kendine hak görüyor paranın karşılığında tatmin sağlayan bir hizmet olmalı günlük hayatta para ödediğimizde karşılığını bekleriz diğer konu teşhiste nazar olabilir  nazar konusunda kötü bakış söylemler bir enerji oluşturur kişi üzerinde ve bu enerjiden faydalanmak isteyen negatifler kişi üzerine  musallat olur enerjini emer bu noktada nazarla ilgili ayetler var kalem suresi  51-52  nas  felak vs nette var  mesela mekanın kendisinden kaynaklı olabilir yani yeni eve tasındınız  budurumda  uzun bir süre tütsü yapıcaksınız üzerlik akgünlük ada çayı defne çörek otu karıştır tütsü yap  yani mevzular çok teşhis etmeden çözüm bulmak sallamak gibidir nokta atışı için teşhis çok önemli 

Edited by markos
düzelttim