Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Tarot Falı Ne Zaman Bakılır?

Recommended Posts

İnsanoğlunun en büyük ve en güçlü duygusudur öğrenme arzusu. Merak kavramı, geleceğin gidişatını öğrenme güdüsü şüphesiz hemen herkesin içini kemiren bir duygudur. Günümüzde dert anlatmak, bir derde ortak bulabilmek oldukça zor. Tarot falı ne zaman bakılır sorusu işte bu zamanda devreye girer. Tarot falı ve kartları hem dertlerinize, sorularınıza yanıt bulur, geleceğe dair ip uçları ve göstergeler alırsınız hemde açılabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz bir kapı açılır size. Bu kartlar faldan öte, size ışık tutar hatta ve hatta psikolojik bir destek, bir terapi gibi dokunur hayatınıza.

 

 

Tarot bir fal olgusu olmasının yanı sıra, size dertlerinizi sunabileceğiniz, onları paylaşabileceğiniz yollar açmaktadır. 78 kart ile yüzlerce, binlerce kişi bu kartlar ile geleceğinin yansımasını öğrenebilmektedir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken ve de çoğu zaman göz ardı edilen hassas bir konu vardır ki, o da yaptığın şeye yürekten inanmak. Tarot bakan da baktıran da ona inanarak adım atmalı, kalbinde o inancı hissetmeli, eğlence yada öylesine fal baktırmamalı, kişi inanarak baktırdığı sürece doğru cevabı daha net alacaktır. Fal seansları ve süreleri daha derinsel ve de doyurucu olacaktır.

 

 

Orta çağdan bu yana varlığını sürdüren tarot falı ve de kartlarına; belirsiz süreçte olan durumlarınızda sıkıntı hallerinizde, üzüntülü anlarınızda, beklediğiniz bir haber olduğunda, ayrılık sürecinde, başlangıç sürecinde, iş durumları, evlilik, ayrılık, yeni birlikteliklerin eşiğinde olan kişilerin durumlarının daha net daha belirgin bir hal alması, insanların kafalarındaki soruların cevap bulması ve netliğe kavuşması için başvurulur.

 

 

Zor bir karar aşamasında iseniz kalpten isteyerek, dileyerek çektiğiniz kartlar, size doğru karar vermenizde etken olacaktır, size yol gösterecektir, aklınızdaki karmaşa çözüm bulacaktır.

 

 

Tarot falı baktırırken, ister online, ister yüz yüze baktırın, mutlaka fal bakan kişiye doğru bilgileri vermelisiniz, doğru bilgiler verirseniz o derece kaliteli ve size uygun bir fal olur, yanlış bilgiler verilip fal bakan kişinin aklı karıştırılırsa, o faldan verim alamazsınız, bu şekilde falın gidişatı da değişmiş olur. Tarot falı baktırırken karşı tarafa verdiğiniz ; İsim, soyadı, hangi burçtan olduğunuz, doğum tarihi gibi bilgiler net olmalıdır. Eğer falı başka bir kişi için baktırıyor iseniz o kişinin bilgilerini de eksiksiz girmelisiniz.

 

 

alıntı

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...