Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Önerilen İletiler

Guest KANREVAN

Sevdiğinin resmini eline alıp 21 besmele çekip üflüyorsun.

ALLAHım ......olma .....dogma kulun......senden sonra bana hayrıyla geri dönsün denir.61 gun devam edilir.

Paylasan bır arkadasın soylemıdır. Kendisininki olmus ve 3 kişinin daha.gecen birine denk geldim oda bunu yapmıs ve olmus. Mutlak ama mutlak bir şekilde ararmıs dönermiş birşey olurmus yani. Ben yaptımmı yaptım ama dogrusu 4 gun devam etdim dogrudur 4.gun benı aradı ama öylesine aşk mesk mevzu bahıs degıl nasıl falan demek içinmiş.

Paylaşmak istedim hiçbir tehlikesi yok gunahıda bence besmele cekıyorsun sonucda.deneyen olursa sonuclarını yazsın ıkı gun once bende basladım yenıden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

Paylaşımın için saol kanrevan ama illa resim elimizdemi olmalı resim yoksa bilgisayarda ise ordan bakmak işe yararmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest phoebe

aaa..bunu duymadım..aslında resime okunup uflenen bır uygulama okumustum ama nokta noktalıydı yerler:D..bence mumkun..denıycem ama mutlaka saat faktoru ve baslama gunu vardır..bazı uygulamalar ıcın saatin ve gunun cok onemı varmıs cunku.tsk.ler acık paylasımın ıcın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir

işine yarayacak olanlar var denesinler mutlaka. Birde o kişinin hayırlıysa geri dönmesini istemek lazım zamanında geri dönsün diye dua ettiklerim geri dönmedikleri gibi bana zarar vermeye dahi başladılar sonradan. nefret duyar hale getirdiler. iyi ki o zamanlar böyle dualar büyüler vs. haberdar değildim yapacak güçte de değildim. İnsan şimdi anlıyor seçimi biraz da karşı tarafa bırakmak gerektiğini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest KANREVAN

.............yerler ozel bırsey degıl.herkesın anne baba adı faklıya o yuzden.yanı1...........ye baba adı 2.ye........anne adı.3......yede onun adını soyluyorsun.be masumane bir şey bence.kimseyı deneyın diye birşeye zorlamıyorum herkes paylasmış bırseyler bende yazıyım istedim.ah be guzelım yaaa valla bende aynı dertden muzdarıbım acaba bilgisayardakı oluyormudur dıye kıvranıyorum en tez zamanda cıktısını alcam bıtane:)))))zaman gelınce bıldıgımın hepsi bu ne zamanını nede gunuyle ılgılı bır yazı okumadım.ancak bütün dualr için bildigim sudurkı ya sela vaktı cuam gunu yatsıdan sonra gun agarana dek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest devilcrew

resım olmassa olmaz dımı yaaa offfff

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

Ya ben denedim yani başladım bakalım sonuç ne olacak ama bilgisayardaki resme bakarak bunu yaptım ilk denememde az biraz gülme geldi artık allaha kalmış kabulü:) Bir de ben tam bilgisayara bakarak üflerken annem odaya girmez mi:) Anne bilgisayar nazara mı gelmiş ne az yavaşladı bende bir okuyup üfleyeyim dedim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest star67

senden sonra bana tapsını değiştiripte yapsalar daha hayırlı olur bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

Evet ,senden sonra beni sevsin demek daha ii olabilir.Tapsın dersek bir de günaha girmiş oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap