Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Recommended Posts

Guest thechoosen

61 mi 63 gün mü okunacak ??yeni bir haber yok ortada bu konuyla ilgili,ilgilenenlerden ricayla cevap beklenmektedir......

Guest elma

26 nisanda başladım..

muayyen günümde de devam ediyorum kabul olurmu ?

gerçi benimki bende daha bi uzaklaştı ama ya kısmet

Guest KANREVAN

arkadaslar benımkıde ısızın kı gıbı duyum ve medet ummak bırseylerden.ben hıc bır zaman bunu tam yapamadım belkıde nasıp olmadıgı ıcındır.ama hep sunu dusundum o vesıleyle besmele cekmıs oluyorum.valla benımkıde bır gıttı bır gıttı sanırım nasıpse RABBIM bırseylerı bahane edıyor degılsede ole.hanı derlerya RABBIM ısterse mermere gecırırı dişini istemezse helva yerken kırar dişini öle ....

Guest gülsima

tşkler paylaştığın için bir şey dikkatimi çekti hayrıyla bana dönsün denmiş bu çok önemli bence tşkler tekrar

başladığımın 3.günü haberi geldi, hiç sesi çıkmazken benimle ilgili arkadaşıma bişeyler demiş.. sonrasında çok daha kötü oldu aramız :( hala devam ediyorum bakalım nolucak

Guest nazende

evet bencede tapsin kelimesi olmaz.

ya birde duayla beni sevecekse sevmesin.

sunu soylemek en guzeli

ALLAHIM BENIM ICIN HAYIRLIYSA OLSUN

demek en guzeli

--------------------

allah herseyin hayirlisini versin.

Guest belka

ben bitirdim ve barıştık biz hatta bitmesine 3 gun kala barıstık yani 60 gün ALALH herkezin dualarını kabul etsin

Guest KANREVAN
ben bitirdim ve barıştık biz hatta bitmesine 3 gun kala barıstık yani 60 gün ALALH herkezin dualarını kabul etsin

ALLAH devamına erdırsın gonlundekı olsun cok mutlu oldum böle haberler aldıkca benım acım hafıflıyor

Guest arzu_arzu

arkadaslar bırı bu duayı nasıl yapacagımızı tam olarak anlatırsa cok sevınırım.allah a emanet olunuz

--------------------

belka mrb senın ıcın cok sevındım.ınsalllah hayırlısıyla devam eder.duayı nası yaptın.ne soyledın (ısım,anne ,baba..)ayrıca bıkezmı ufledın yoksa herbır besmeleden sonramı?tesekkurler.

Guest belka
arkadaslar bırı bu duayı nasıl yapacagımızı tam olarak anlatırsa cok sevınırım.allah a emanet olunuz

--------------------

belka mrb senın ıcın cok sevındım.ınsalllah hayırlısıyla devam eder.duayı nası yaptın.ne soyledın (ısım,anne ,baba..)ayrıca bıkezmı ufledın yoksa herbır besmeleden sonramı?tesekkurler.

canım aynen anlatıyorum

saat gece 12 yi gecince resmine bakıp 21 defa besmele okudum okuduktan sonra ALLAHIM (burda ismini söledim) senden sonra en çok beni sevsin bizi hayırlısıyla kovuştur evlendir onun bana dönmesini sağla deyip bir kez resme üfleyip amin diyodum bu kadar