Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Recommended Posts

kismet degilse ne yaparsaniz yapin isterseniz kendinizi yirtin yada dualar yapin yine olmuyor, gercekler bu malesef:confused:

• Like 1

21 Besmele uyumadan hemen hafif sesli zikr edilirse müthiş koruma sağlanır. M.Arabî eserinde yazar. Bunu bu şekilde kullanmak çok yanlış.

Hakkınızda hayrsız olduğunu bilmediğiniz kişiye yaptınız diyelim. Misâl gerçekleşdi; Etkisi bittiğinde tüm günahları sizin haneye yazılması ve başınıza gelecek musibet ve belâlarda cabası.

• Like 1

zamaninda bu tazr tertipler o kadar yapmisligim var ki 5 saatlerle durmadan okudugum dualar bile oldu

geri dondumu ...  ? soran olursa Rabbim nasibe yazmamissa geri donmesi fayda etmez geri gidiyor tekrar

bu yuzden tecrube etmis biri olarak yazmak istedim

bence hayirlisini istemek en dogrusu illa bu olsun demek yerine kaderse varsa gelir 

Allah isteyince olur biz degil 

Edited by Sunrise
  • Like 1

Bir kere bir uygulamayı durumdan biri yapipta bana oldu dediğini duymadım. Oluyorda bizdenmi sakliyorsunuz arkadaşlar.

Guest Tatlicadi35

Ya arkadaşlar ben bu duayı yaklaşık 1 aydan fazladır yapıyorum ama geçen gün tam sabah ezanı okunduğu sırada yaptım ezan bitmeden besmeleyi bitirdim ama geçerli olur mu bilmiyorum. Namaz kilmadigim için sabah ezanı saatini karıştırdım internette de farklı yazıyordu baktığımda. Ne yapmalıyım simdi

KANREVAN, 22.02.2008 - 16:27 yazdı:

Sevdiğinin resmini eline alıp 21 besmele çekip üflüyorsun.

ALLAHım ......olma .....dogma kulun......senden sonra bana hayrıyla geri dönsün denir.61 gun devam edilir.

Paylasan bır arkadasın soylemıdır. Kendisininki olmus ve 3 kişinin daha.gecen birine denk geldim oda bunu yapmıs ve olmus. Mutlak ama mutlak bir şekilde ararmıs dönermiş birşey olurmus yani. Ben yaptımmı yaptım ama dogrusu 4 gun devam etdim dogrudur 4.gun benı aradı ama öylesine aşk mesk mevzu bahıs degıl nasıl falan demek içinmiş.

Paylaşmak istedim hiçbir tehlikesi yok gunahıda bence besmele cekıyorsun sonucda.deneyen olursa sonuclarını yazsın ıkı gun once bende basladım yenıden

Bunu dost içinde yapabilirmiyiz