Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Önerilen İletiler

Guest KANREVAN

:))))))))))))) elif alemsin.insallah ıyı haberler yazarlar buraya deneyenler.birileri kavusunca bende kavuscakmısım gibi heycanlanıyorum.

--------------------

bilmiyorum bilmiorum bilmiorumm :)9bu sorular benıde yiyip bitiriyor.ama aslında abdest almak guzel bir sey iyi düşündün abdestli yapalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

enindesonunda ,her mümin zaten abdestine dikkat eder dua okurken.Gusul abdestin tamam ise zaten sorun yok.İlla abdest almana gerek yok yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest KANREVAN

benım bizzat sahıt oldugum tesirine bundan 15 yıl evvel bir dua var eger ona ulasabılırsemki tabı bende yapıcam ınu mutlaka yazıcam size.annem yapmıstı ve ıkısıde 1 2 ay ıcınde kabul olmustu cok ıyı hatırlıyorum.kırmızı bır kagıda yazılıp suya bırakılan bır dua.ama annem ser verıyor sır vermiyor aramız ıyıce acıldı bunun yuzunden ne varsa sanki sır gibi saklıyor.öğrendiğimde burda okursunuz.digerleri için baskalarının aktarımı ama buna ben sahıt oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

enindesonunda,arkadaşım besmele ile yapılan dualarda illa namaz abdesti almana gerek yok.Gusul abdestin sağlam ve tam olsun o yeter.

--------------------

Kesin öğren kanrevan ve umarım en kısa zmnda bizlerle de paylaşırsın:) Ya bir de ii hoş da akarsuyu şehirde nasıl bulucaz:) Olmadı gidip boğaz kenarına mı atsam acaba:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest KANREVAN

emin ol paylasırım cünkü damdan düşeni damdan düşen anlarmış.ne menem bir acıdır bilirim.de annem bilmiyor ya işte.napacan ben yazarım diyor e bende ona dileğimi söyliyemiyorum.bulcam bir yolunu.akarsu şart canım artık nerden bulursun ama ha pardon ya denizede atabiliyorsun bu benım dedıgımı.ınsallah onu bulursun:)))

bu arada elifcim senın kuddurıyeyle gelen ne oldu gittimi merak etdim.aman bazısına ne yapsan kar etmıyor ya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

:) Giden her dua edişimde geri geliyor ya bende bişiy var ya da duada:)

Sadece kudduriye duası değil geri dönüş olarak ettiğim dualar hep işe yaradı ve giden geri döndü.Kimi de bırakamadı (ben bıraktım da:) )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest KANREVAN

e ozman sansını zorluyorsun sen:))bigun hiçde gitmemeisi gereken giderde dönmeyiveriri ALLAH muhafaza.ya guzelim gercekden faydası olur insallah.benim ne baska bir dileğim var nede başka birini istemek niyetim.benimki tam evlilik arefesinde bitdi tek bir neden yokken.13 yasındakı oglum bile öyle alısmıstıkı ona.bır kac kısıye baktırdım buyu var dedıler.mantıklı geldi.cunku hanı turk filmelri varya ölümüne sevda öyleydi buda.yapanlarda belli eskı kayınvaldemler.suan yaşamak adına sadece nefes alıyorum.2 ay oldu gozumun yaşıda dinmedi içimin acısıda.umarım böylesine acı cekenler bır an önce kavusur.Oğlumla ben kalakaldık böylece.ne evimiz belli ne gelecegimiz.en cok oglum için uzuluyorum gozlerınde öyle bir huzun öyle bir sis bulutu varki.bir an evvel kendi evimiz olsun oğlumumda hayatına bir yön veriyim istiyorum.offfffff pardon ya kımselrle konusmadıgım ıcın yazınca gerisi geliyor böyle afedersiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
resım olmassa olmaz dımı yaaa offfff

Tabii resim olmazsa olmaz Allah zaten niyetine deqil elindeki yada karşındaki resme bakıyor :( Amaller niyetlere göreyse elinde bırak resimi adını bile bilmesen olacak olan olur Önemli olan niyet diye düşünuyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap