Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Önerilen İletiler

Guest eliff

Üzüldüm kanrevan,umarım herşey sen ve oğlunun gönlüne göre olur inşallah.Sen dediğim duayı oku sonra da rabbine sığın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest KANREVAN

canım ya durmadan okuyorum zaten hıc durmadan okumasam ayakda kalamazdım heralde.ıyı aksamlar hepınıze

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest snowoman

arkadaşlar bende bunu denedim 2 gün sonnra aradı ama sonra bi daha aramadı.. öylesine aramıştı napıyorsun falan filan dedi... sonra yine devam ettim ama bişey değişmedi aramıyor şu anda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest yasemen73

eliff hangi duaları ediyosun...ben ediyorum ediyorum bir türlü gelmiyor...))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest eliff

yasemen73 cnm, her duanın başka bir amacı vardır.Farklı niyete farklı dua.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest natilyus81

ya arkadaşşlar ben bunu yapıomda annesinin ismini sölemiyorum sadece kendisin dozer arkadaşımız vermişti ...ya şimdi ne olcak:(

--------------------

yaaaa naaaapcammmm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest suzanna

paylaşımın için saol.ama bunun günü 63 ben öyle biliyorum ve kim yapsa oluyormuş.tabii allahın izniyle.

--------------------

elif arkadaşım geri dönüş için hangi duaları okuyorsun.kuduriye ve çevirgel duasını biliyorum.senin bildiklerin farklıysa paylaşırsan sevinirim.neticede duadır allahtan istiyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest zalim
benım bizzat sahıt oldugum tesirine bundan 15 yıl evvel bir dua var eger ona ulasabılırsemki tabı bende yapıcam ınu mutlaka yazıcam size.annem yapmıstı ve ıkısıde 1 2 ay ıcınde kabul olmustu cok ıyı hatırlıyorum.kırmızı bır kagıda yazılıp suya bırakılan bır dua.ama annem ser verıyor sır vermiyor aramız ıyıce acıldı bunun yuzunden ne varsa sanki sır gibi saklıyor.öğrendiğimde burda okursunuz.digerleri için baskalarının aktarımı ama buna ben sahıt oldum

yazmak dogrumu bilmiyorum ama ben yazayim BEZCELIN ismi serifini 21 kez kirmizi bir kagida yazarsin sonrada dilegin neyse eklersin kagit uzerinde iken kisi ile gorusursun ve dilegini soylersin sonrada kagidi suya birakirsin kolay gelsin

bezcelin ismi berhetiyyedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest KANREVAN

zalim benim bahsettiğim kırmızıkagıta yazılan içinse yok değil biz farklı şeylerden bahsediyoruz senınkı benim dediğim başka bezcelin içinde var hatırladım sen yazınca 16 yıl oldu benım dedıgım olaya oyuzden tam cumleyı hatırlamıyorum ama bezcelin vardı benım dedıgım bır sıra bir cünle yanı tek kelime degıl.bu ara ikinle görüşürsün ???*onu anlayamadım orayı aydınlarıtmısın

sevgilerrr

--------------------

pardon üzerinde ikin kişi ile görüşürsün burası ben yanls yazmısım nedemek???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest zalim

kagit uzerinde iken yazacakken ikin olmus kardesim kusura bakma valla benim bildigim bu bunuda kirmizi kagida yaziyorsun

yalniz senin ki cumleyse bilemem bilen arkadaslar insaallah yazarlar kolay gelsin

--------

aslinda ayni sey kanrevan bak bezcelini yazip sonrada dilegini altina eklemelisin o zaman cumle haline geliyor iste bence ayni sey bezcelin yazdiktan sonra kagida dileginide yazmalisin yoksa ise yaramaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap