Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Recommended Posts

Guest ihram

besmele çekmek büyü demedim ki. ama kalkıp eline bir resim alırsan, üstüne bilmem ne kadar sayıda o besmeleyi okursan, sonra da "Allahım önce sana sonra bana tapsın" dersen kusura bakma ama bu besmele çekmenin ötesine geçiyor.

Guest aris

İhrama katılıyorum...dua olayından çıkıyor...

Guest natilyus81
Arkadaşlar birisi bana bu büyü değil bi çeşit duadır desin Noooooooolur :(

--------------------

Bunu yapmak şirke girer mi. :(

hayır neden şirke giriyormuş evet bu bir çeşit dua neticede sen ALLAh tan istiyorsun bunun büyü ile hiç bir alaksı yok eğer varsa da havas dır...ben bişi görmeiyorum bunda görenler sölesin

anladığım kadarıyla resim sadece konsantrasyon için kullanılıyor. ..... tapsın konusunda da beni sevsin diyelim diyenlerle aynı fikirdeyim. ayrıca sayı konusua gelince, havas uygulamalarında da sayı var.

benım bizzat sahıt oldugum tesirine bundan 15 yıl evvel bir dua var eger ona ulasabılırsemki tabı bende yapıcam ınu mutlaka yazıcam size.annem yapmıstı ve ıkısıde 1 2 ay ıcınde kabul olmustu cok ıyı hatırlıyorum.kırmızı bır kagıda yazılıp suya bırakılan bır dua.ama annem ser verıyor sır vermiyor aramız ıyıce acıldı bunun yuzunden ne varsa sanki sır gibi saklıyor.öğrendiğimde burda okursunuz.digerleri için baskalarının aktarımı ama buna ben sahıt oldum

mrb arkadas sen bunu annenden alamıyosunya bazı dualar var okuyup gıdınce sana ne dersen soluyo istediğini veriyo onlardan deneyip istesene bide:...bi sorum olcak sana bu ... (noktalı)yerler de anne adını bilıyor isek baba adını bilmıyor isek bişey olur mu onun yerine neleri de diye biliriz bıde sana dediğim annenin yanına giderken bazı dualar var onları okuyarak git dene bakalım soyler belkii

Guest HERO
besmele çekmek büyü demedim ki. ama kalkıp eline bir resim alırsan, üstüne bilmem ne kadar sayıda o besmeleyi okursan, sonra da "Allahım önce sana sonra bana tapsın" dersen kusura bakma ama bu besmele çekmenin ötesine geçiyor.

Haklısın hem büyüye hemde "Allahım önce sana sonra bana tapsın" denildiği için şirke girer...

Guest

Öffff tamam tamam bunu da yapmıyom :mad:

Guest natilyus81

nallıgül sende tapsın deme sevsin de

Guest
nallıgül sende tapsın deme sevsin de

Bende öyle yapmayı düşünüyodum nati. Ama büyüye girer diye korkuyom. :confused:

Guest natilyus81

bu bana göre büyü falan değil sen hiç dua ediP niyetinde ALLAH!ım .......kulun hayrılısıyla ve sevgisiyle bana dönsün demedin mi ne yani buüyü mü oluyor şimdi bu ,sen ..besmele çekip niyetini sölüceksin..sen bilirsin tabiki