Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Recommended Posts

Guest safran

arkadaşlar size kasidei bürde kitabının içinde bulunan 12.beyiti cuma günü güneş doğarken zühre saatinde bakır bir levhaya yazıp içi yağmur suyu ile dolu kabın içine bırakır ve bu suyu içerse ilgi duyduğu kimse dayanamayıp bizzat karşılık verir ve bu suyu içen kimseyede istediğine istediğini açıklama cesareti gelir .kaynak pamuk yayıncılık.kitbın adı kasidei bürde şerhi havas ve esrarı.slmlr.

Guest leda

Sevgili arkadaşlar bu resime bakıp besmele okumayı 2 farklı zamanda yaptım.İlkinde onunla karşılaşan birinden haber aldım.2.de ise aradı.o kadar uzun zaman olmuştuki inanamadım.Allah sizin de dualarınızı kabul etsin inşallah.

Guest

Ah keşke büyü olma riski olmasaydı. :(

Guest natilyus81

nallıgül sen beni deli ediceksin ya bu büyü falan değil...:D

Guest

Ne bileyim Nati, bu konuda farklı görüşler olduğu için risk almak istemiyorum sadece, yoksa denemeyi çok isterdim. Ama boşver ya karşı taraf kendisi için sürekli dua ettiğime bile şükretsin. O, onun için nefesini tüketip üflemeye bile değmez. :D

Guest JAJA01

arkadaşalar tamama belki büyü ama işin cıwkını cıkarmayın lütfen ya zorla birini kendine aşık etmenin neresi mantıklı ?

bırakın kim kimi severse sevsin ya

olurmu olmazmı bilmem denemedim denemem ama saçmalık bu resmen. okadar çok istiyen varsa gitsin bi konuşsun önce belki işe yarar.

Guest

Kendisi benim fotoğrafımı alarak üfleyiversin bi zahmet.

Ben uğraşameycem :P

ya büyü ve ya büyü değil ne fark eder işine yarayan varsa kullansın ha bu tür seyleri sevmeyen varsa onlarda okumasın girmesin bu tür konulara bu kadar basit bu olay belki büyü ile asık etmek isteyen var herkesin düşüncelri farklıdır

--------------------

hatta ben yapacam deniyecem bakalım

bu babasının ismini bilmiyor isek nasıl yapmalıyız bu işlemı yoksa illada baba sının ismi bilinmelimidir

Guest natilyus81

bunu sadece annesinn ismini söleyerk de yapabilirniz

benm arkadaşım annesinn ismini sölemedi bile ama iletişim kurdular

bu arada jaja zaten lkarşındaki seni hiç sevmiyorsa olmaz ayrıca Allah istemedikden sonrada hiç bişi olmaz...