Jump to content
Guest KANREVAN

10 Kişiden 7'sinde Kabul Olmuş.Fotoğrafa Besmele

Recommended Posts

Guest KANREVAN

bu sevmesi için falan değil bildigim kadarıyla nazlım ayrılanlar için kusler için yani.her bir besmelede ufluyorsun.

Guest soulsacrifice

arkadaslar bende buna baslayalı 11 gun oldu.bi defa mı iki defa mı ne konustuk.aslında sole ben baska birinin telefonunu aradım onun en yakın arkadası surekli konusuruz o benim destekcim ayrıldıgımızdan beri barıstırmaya calısyo sans ya iste telefonu o actı ogun 40 dakika konustuk daha da konusmadık bakalım ben inat ettim 63 yapacam bunu sonuvcuda size iletirim:D

Guest belka
61 mi 63 mü ? karar verin artık ben hepsinin isimlerini biliyorum :) araması gelmesi mümkün degil ama denicem :)

Birde sevgili belka evet bende okuyorum 11 mayısta 63 gun doluyor demişin,

Diger arkadaşlar 3-4 günde bir arama söz konusu olmuş sende hala bişi yokmu ?

wvwt canım şöyle anlatayım ben bunu başlayalı ikinci günmü ne o beni aramıstı ben devam ettim sonra tabi ayrıldık sonra 40 gun hiç bir gelişme olmadı ve şuan benim 6 gunum kaldı ve suan gercekten son 2 hafta falan inanılmaz gelişmeleri yaşıyorum yani barışmadık ama onla konusmak bile imkansızken bunu yapmaya başladım daha 6 gunum var dilerim bittikten sonra ii şeyler olacak ALLAH hepimizin gönlümüzün muradını versin

Guest wireles

Senin adına sevindim.Allah gönlünüze göre versin.

Ya arkadaşım başımın etini yedi yanımda yaz diye tutturdu yazıyorum elciye zeval olmazmış :) evli onun da dostu vardı ayrılmış yapsam geri gelirmi diyor sizce gelirmi ? :)

arkadaslar ben bu işi yaptım oldu diyenler.

1. tapsın mı dedi savsin mi dedi

2. fotoraf nasıl bır fotograftı yazıcı cıktı film cıktısı sanal ortam

3.gecemı yapmıslar gunduzmu saat kacta yapmıslar

arkadaslar ben yazıcıdan cıktı alarak yapsan renklı yazıcı olurmu?

Guest belka
arkadaslar ben bu işi yaptım oldu diyenler.

1. tapsın mı dedi savsin mi dedi

2. fotoraf nasıl bır fotograftı yazıcı cıktı film cıktısı sanal ortam

3.gecemı yapmıslar gunduzmu saat kacta yapmıslar

arkadaslar ben yazıcıdan cıktı alarak yapsan renklı yazıcı olurmu?

bu kadar inceleme be ya bu buyu degilki dua karıstırma sadce buyude saat yer v.s önemli

tapsın asla deme cunku ancak ALLAHa tapılır.ama ben şu şekilde dedim 21 defa besmele okuduktan sonra bu arada resme bakarken okuyorum sonra isim soyisim sonra bu kulunu hayırlara çeviripte bana geri çevir bizi kovuştur ve senden sonra en çok beni sevmesini sagla deyip resme üfledim ve amin dedim o kadar ben gece yaptım yapyom bu arada resim farketmez ya ister çıktı olsun ister pc de olsun ben telefondan resmine bakarak yaptım

tesekkurler aydınlattığın için belka

--------------------

bu arada belka

yaptığınız kişi bir baskasını seviyormuydu

sevgilisi varmıydı

sizle ckmıs ayrılmısmıydı

yoksa kimse ile uğrasmayan sakin birimiydi

yoksa o da azda olsa size karsı birşey hissediyormuydu

bu arada kusura bakmayın işte merak ettım tecrubelerle yapılan işler daha iyi olur

Guest dilara

Bunu önceden beraber olduğun,seni sevmiş bir kişinin geri dönmesi için yapıyorsun...geri getritme duası bu yani...

Merhabalar, bunu ben de yaptım arkadaşlar..Ben bu kadar çabuk arayacağını tahmin etmemiştim ama 2.gün beni aradı..hatrımı sordu, şehir dışına çıktığında aklına düştüğümü falan söyledi, görüşelim dedi,ve üstelik onu aramadığım için de bir sürü sitem etti..(son derece inatçı, ısrarsız ve umursamaz bir yapısı olduğu halde) gerçekten şoklardayım arkadaşlar..

Guest aris

ben defalarca yaptım...ama aramadı...hatta gitmiş sözlenmiş:)bende tutmadı:)