Jump to content
Aylin1500428421

Ya Musavvir Mucizesi

Recommended Posts

'' YA MUSAVVİR. ''

En çok fayda gördüğümmucize olduğuna inandığım Esmalardan biri '' YA MUSAVVİR. ''

Anlamı: Varlıklara suretveren, şekillendiren, ilham veren anlamlarına gelir.. Özellikleri arasındakaybolan eşyaların bulunması, hatta insanların bulunması, unutulan şeylerinhatırlanması için kullanılan isimdir.

Bu isim, bilinçkanallarını aktive eden titreşimlere sahiptir. Bu sebeple gerek düşünce gücüolsun, gerek hatırlanmak istenen geçmiş bağlar olsun, yüksek potansiyeleulaştırır.

Özellikle evlenmekisteyen bayanların okuması gereken önemli bir isimdir. Evli Hanımlarda okusun,eşleriniz sizi çok beğenir,Gidenler varsa da geri geleceklerdir zaten. Aranızdasogukluk varsa size sevgiyle askla baglanacaktir yine. Hamile kadınlar doğacakbebeklerinin niyetine okusalar çok güzel bir fizik yapısında olan bebek dünyayagetirirler Allahın izniyle.. Bu ismin diğer bir özelliği ise güzellik algısıyaratmasıdır. Yani bu ismi okuyanlar olduklarından cok daha güzel görünecektir.Sihir etkisi yapar.. Bu isim bir mucize ne için okusanız o size dönüyor, bayankardeşlerime ısrarla tavsiye ediyorum, güzelliklerle dolu bir hayat istiyorsanızbu esmayı asla terketmeyiniz, çok faydasını göreceksiniz inşallah...Yeterki sizinanarak ve azimle okuyun...

Etkisini nasıl artırabiliriz.

Ben esmalara baslamadan onceherzaman once, arınma yaparım daha sonrada korunma dualarini okurum.

Gün icinde olsun gecmisimizde olsun, bilerek bilmeyerek isledigimiz bir sürü hatalarımız ve günahlarımız vardır. Allahtan birsey istemeden once isledigimiz hatalardan ve günahlardan arınmamızve tövbe etmemiz lazım. Bu hem size sevap kazandıracaktır hemde ruhunuzu hafifletecektir. Tövbe ve istigfar her gün yapmamız gereken birseydir aslında.

Nasil yapilir:

- 100 defa Estagfurullah

- 100 defa La Illahe IlalAllah

- 100 defa Salavat

Arınmamızı ve tövbemiziyaptiktan sonra bütün kotü enerjilerden nazardan sihirden büyüden korunmakniyetine yine butun bu enerjilerden arınmak niyetine

- 3 yada 7 defa AyetelKursi

- 3 yada 7 defa Fatiha

- 3 yada 7 defa Ihlas

- 3 yada 7 defa Felak veNas

Surelerini okuyoruz veniyetimizi tekrarlıyoruz.

Bu iki asamayı yaptiktansonra Ya Musavvir Esmasına basliyoruz.

Zikire baslamadan once mutlaka niyetimizi ediyoruz.

Sansımkapalı cok kismetsizim hayatıma sevgiyi cekemiyorum diyorsanız eger.Ilaveten

Ya Fettah ve Ya Vedud Esmalarınıda zikir etmenizi öneriyorum.

Ya Mussavir size guzellik verecektir

Ya Fettah sansınızı kismetinizi acacaktır

Ya Vedud hayatınıza sevgiyi askı cekecktir.

Saatleri ve sayilari

Ya Musavvir: Kamer ( ay ) saati 336 defa

Ya Fettah: Utarit ( merkur ) saati. 489 defa

Ya Vedud: Kamer ( ay ). 400 defa

Not:Ben her bir Esmayi 1000 defa yapiyordum ve saatlerine göre degilde aksam namazindan yada yatsi namazindan sonra. Sayilara ve saatlere fazla takilmamanizi öneriyorum arkadaslar, Allahin isimlerini dilediginiz her an anabilirsiniz..

• Like 4
  • Thanks 1

Kamer ve utarit saatleri hangi saatler? Birde çalışan kişilere bu saatler uymazsa ne yapabılırler?

Kamer ve utarit saatleri hangi saatler? Birde çalışan kişilere bu saatler uymazsa ne yapabılırler?

Utarit saati Merkur..kamer is Ay dir..ama Saatlere takilmayin derim..istediginiz ve ediledigin her an yapabilirsiniz bu zikirleri. Ki kendi tecrubelerime dayanarak soyluyorum bunlari..Ben genelde zikirleri aksamlari uyumadan once yapiyorum..

• Like 1

Allah razı olsun yapacagım saatlere uyamam cünkü calışıyorum.İs saatlerim değişken.Yalnız ya vedud zikrini çekmeye korkar oldum senin di Galiba 4000 ya da 2000 li ya vedud kaviul cami yi okumustum ters tepmişti.

Allah razı olsun yapacagım saatlere uyamam cünkü calışıyorum.İs saatlerim değişken.Yalnız ya vedud zikrini çekmeye korkar oldum senin di Galiba 4000 ya da 2000 li ya vedud kaviul cami yi okumustum ters tepmişti.

Ters tepmişti derken ? Allah onun güzel isimlerini anıyoruz diye bizi cezalandırırmı? Esmâları zikir ederken lütfen kalbimi dolandırmayalım bu tarz şeyler tamamen Şeytanın işi ve vesvesesi. Sen gönlünü kalbini ferah tut canım.

Allah cezalandırdı diye düşünmedim ama seytan benim özel hayatıma karıstı .Çok ilginçtir kendime niyetlenerek okudugum zikir başkasına yönlendi zaten var ben de bir ters çekim kuvveti çözemedim .Geçen belalar uzak olsun diye işe giderken 7 fatiha 11 besmele çektim aradan bir saat geçti müdürle bir sorun oldu bindigim minübüse arkadan araba çarptı karar veremedim ne okusam diye belki ya fettahı okumalıyıp

Ya bende ne zmndir yine herhangi bi esmayi yada duayi vird edinmek istiyorum böyle icimde acayip bi istek var ama hangisini vird edinsem bilmiyorum :/ bi arayis icindeyim ama acikcasi tedirgin olmuyorum da degil hani sihir etkisi fln var diyo mesela yada ne bilim tüm güzellikleri üstüne cekiceksin fln filanda peki okumayi biraktiktan sonra noluyo? Hersey yine eskiye mi dönüyo? Merakimdan soruyorum. Yoksa asil önemli olan niyet bunlar olsada olmasada zikir cekmek beni rahatlatiyo huzur veriyo ama bunlari okyuncada aklima takilmiyo degil yani :/

• Like 1

Allah cezalandırdı diye düşünmedim ama seytan benim özel hayatıma karıstı .Çok ilginçtir kendime niyetlenerek okudugum zikir başkasına yönlendi zaten var ben de bir ters çekim kuvveti çözemedim .Geçen belalar uzak olsun diye işe giderken 7 fatiha 11 besmele çektim aradan bir saat geçti müdürle bir sorun oldu bindigim minübüse arkadan araba çarptı karar veremedim ne okusam diye belki ya fettahı okumalıyıp

Canım sana özelden verdiğim yöntemleri yap sen..geçmişte olup bitenleri geride Burak.. Ayrıca sana verdiğim yöntemlerde arınma ve korunma var içini ferah tut üzerinden ki büyün olumsuz etkilerden kurtulacaksın Allah'ın izniyle..

Ya bende ne zmndir yine herhangi bi esmayi yada duayi vird edinmek istiyorum böyle icimde acayip bi istek var ama hangisini vird edinsem bilmiyorum :/ bi arayis icindeyim ama acikcasi tedirgin olmuyorum da degil hani sihir etkisi fln var diyo mesela yada ne bilim tüm güzellikleri üstüne cekiceksin fln filanda peki okumayi biraktiktan sonra noluyo? Hersey yine eskiye mi dönüyo? Merakimdan soruyorum. Yoksa asil önemli olan niyet bunlar olsada olmasada zikir cekmek beni rahatlatiyo huzur veriyo ama bunlari okyuncada aklima takilmiyo degil yani :/

Sihir etkisi yapıyor derken çok güçlü bir enerjisi var ve kısa bir zaman içinde etkisini görüyorsunuz..okumalar bitincede etkisi öyle kalıyor.. Şimdi her hangi bir dileğimiz için dua okuduğumuzda ve dileğimiz gerçekleştiğinde biz okuduğumuz duaları bırakıyoruz.. Bu durumda okuduğumuz duaları bıraktığımız için Allahu Teala gerçekleşen dileğimizi iptal mi ediyor ?... Hayır tabiki.. Bu yüzden arkadaşlar herzaman gönlünüzü ferah tutun Şeytanın vesvesesine yenik düşmeyelim

• Like 1