Jump to content
Guest rosaryyy

Şarkıyla Çekim Yasası Sonuç Çok Harika

Recommended Posts

Guest rosaryyy

Merhaba arkadaşlar.Ben yine çekimi unutmuş bi haldeydim ablam dürttü beni kendime geldim.sevgilimden ayrıldım ve acayip mutsuzdum üç aydır ağlayıp sızlandım.Şimdi tekrar başladım çekim yasasına.Neredeyse iki haftadır yapıyorum tabi arada kendimi kaybediyorum ama sil baştan olumlamalar yapıyorum.Daha önce açtığım bi konuda bi şarkı tavsiye etmiştim size Nalan'ın 'acemi balık' şarkısı.bende şarkının sözlerine epey kendimi kaptırdım bas bas bağırıyorum ''beni kalbimden vuranlar varya,sürüne sürüne kapımı çalacak.karşıma geçip kıs kıs gülenler varya.Kapanıp önümde diz çöküp ağlayacak:D 'Ben eski sevgilim için daha net bişi yapamadım çekim yasası adına ama formülü buldum.echonun bi yazısında yani nerede eksiklik yaptığımı buldum.Onada teşekkür ediyorum tekrar.Ben nasıl hissederek söylemişsem bu şarkıyı benim canımı yakan çok eski yıllardan birini çağırmışım hayatıma.yıllar öncesinde çok aşık olduğum uğruna kendimi rezil hallere düşündüğüm adam çıkıverdi birden:DBöyle rahat yazdığıma bakmayın çok acı çekmiştim.Ve bütün arkadaşlarım benim için çok üzülürlerdi.nasıl geldi diceksiniz.Malum şahısa isim vereyim .X olsun:DBay X facebookta beni tesadüfen beni bulmuş(hayatta tesadüf diye birşey yoktur tabiki,o öyle olduğunu sanıyor.)Arkadaş olarak ekledi.Ve msjlar atmaya başladı.Telefon numaramı İstedi bende verdim.Tabi hiç bir şey hissetmiyorum ona karşı.Bir haftadır sürekli arıyo msjlar atıyo:)Beni zamanında kale almayan,suratıma bakmayan adam şimdi peşimden koşuyor:Dama şaşırmıyorum ben demedim mi 'beni kalbimden vuranlar varya,SÜRÜNE SÜRÜNE KAPIMI ÇALACAKLAR' diye:DTamda söylediğim gibi oldu:D ama beklediğim o değildi.İsim vermeden genel olarak kullanmışım yasayı.Sonunu merak ediyomusunuz.ediyorsanız şöyleki Malum Bay X evlenmek istiyor benimle :D :D Harika bir yasa adam deli divane aşık oldu bana:Dtabiki benm kabul etmedim şarkını devamındaki gibi oldu'edermiyim,edermiyim delimiyim,affedermiyim.İsmine bir çizgi attım.Artık seni bağlamaz benim hayatım.'Yaaa arkadaşlar ne müthiş işliyor bu yasa ama kimi çağırdığınıza dikkat edin:D :D :D

a ben cok yaparım bunuu hatta biraz once de bi sarkı tuttum

mustafa ceceliden hastalıkta saglıkta sarkısı cıktı :D

sarkıya cevap veriyom super oluyo :D:D:D

Guest lilyy

hahaha rosaryyy çok güldüm okurken yazını harika bişey ben o şarkıyı çok sewerdim eskiden bakk aklıma getirdin indirp dinlim şimdi :rofl:

tsk guzel yazi ,bende yapmistim bu hatayi yilar once ,o zamanlar cekim yasasindan haberim yoktu:)

Süper konu açmışsın bende bu sabah şarkı tutalım diye bir konu açıcaktım inan.

Ben de artık duygusal tüm şarkıları o bana söylüyormuş gibi hissediyor ve eşlik ediyorum. Çok zevkli birşey kızlar , gözümde kendi hayalimi canlandırıyorum ve hissediyorum ... Dikkat kendinize aşık olmayın da..

Guest echo

:):):)

hadi alın şarkılarınızı gelin,hep beraber söyleyelim....

hadiiiii,çabuk çabukk:)

Deneyin, eskiden tüm duygusal şarkıları onu düşünerek dinlerdim, şimdi o bana söylüyormuş gibi dinliyorum.. Tersine çevirdim sistemi :P

Guest rosaryyy

rica ederim.Ama gerçekten insanı iyi hissettiriyor.Kendimize aşık olalım boşverin nolcak hep onların egolarını tatmin ediyoruz.Birazda kendi egomuzu tatmin edelim.Kendimizi beğenelim biraz.Zaten biz kendimizi nasıl görürsek onlarda bizi öyle görür.Ozy çok eğlenceli oluyo gerçekten.Havaya sokuyo şarkılar insanı:D

--------------------

aa bayıldım tamam bu fikre bende şarkı düşünüyorum yazıcam:D