Jump to content
Matrix

Matrix İle Öz Büyü Sohbetleri

Recommended Posts

Gün ve gecelerde,yani gezegen saatleri deriz ya..Ne demiştik daha önce okumalar kişiye özel yapılır..Bu özellik nereden gelir?

Kişinin doğum anında yıldız ve gezegenlerin yaydığı kozmik etkiden etkilenir..Bu nedenle etki etmek istiyorsak kişinin doğum anı önem taşır.

Bunu dikkatli okuyun lütfen..

Günün ilk gezegen saati yani gün başlangıç saati gezegeni aynı zamanda o günün gezegenidir.Yani;

Pazar günü Güneşle başlar ve Güneşgünüdür

Pazartesi Ay la başlar ve Ay günüdür

Salı Marsla başlar ve Mars günüdür

Çarşamba Merkürle başlar ve Merkür günüdür

Perşembe Jüpiterle başlar ve Jüpiter günüdür

Cuma günü Venüsle başlar ve Venüs günüdür

Cumartesi Satürnle başlar ve Satürn günüdür.

Şimdi biraz cavurcamızı yoklayalım..

sunday= pazar: güneş günüdür,ismini eski romada güneş tanrıya adanmış gün,festival günüdür..

Monday=pazartesi: Ay günüdür.ismini eskiden beri süregelen ,mitolojide önemli bir yeri olan ay dan alır.

saturday=cumartesi: saturn's day roma tanrısı saturn e adanmış gün..

Ne tesadüf değil mi..

Havasta kullanılan ay takviminin bu gün ve gecelerdeki çelişkisine girmiyorum bile..Zira gün gece ile başlar ama malesef günün saati gündüzün ilk saatidir..

Bir kız arkadaşımın evli bir erkek arkadaşı vardı. Çocuğa bir büyü yaptırdı nerede olduğunu bilmiyorum ama yaptığıkları herşeyi biliyorum. Adamın karısıda arkadaşımın varlığından haberdar oluyor kendide gidip büyü yapıyor. Bu çok yıllar yıllar önceydi çocuk daha 20 li yaşlardaydı bir hastalığa kapıldı dermansız. Ailesinin durumu iyiydi götürmedikleri hastane götürmedikleri ülke kalmadı. En son gittikleri ülkede yapılacak birşey yok evine götürün evinize götürün demişler. Gencecik çocuk öldü gitti. Bir kere görmüştüm görüntüsü gözümün önünden gitmiyor dağ gibi adam eridi gitti.

Sonuç : Büyü kötü birşeydir.

Hic bir sey anlamadım desen dsha net yazsanîz.Berresu evli bir insan esine ihanet ediyorsa cezasını birsekil çeker

• Like 1

Buyu Allahin inkara sapanlara kurdugu bir Tuzaktir

Ayet aciktir ;

Oysa o ikisi: “Biz sırf imtihan için gönderildik, sakın kâfir olma!” demedikçe hiç kimseye sihir öğretmezlerdi. İşte bunlardan koca ile karısının arasını açacak şeyler öğreniyorlardı. Fakat Allah’ın izni olmadıkça onlar bununla hiç kimseye zarar veremezlerdi.(mealen)

dikkatli incelemek gerekirse ;

Buyunun tutmasi icin Allahin ozel izni olmasi gerekmektedir.. Karisiyla kocasinin arasini acacak olan bir buyu ancak ve ancak, dogal yollardan arasi acilacak olan kari-kocanin bunu buyu ile yapilmis gibi gostertmesinden ibarettir . Herseyi buyuye yormak bu yuzdendir, buyuden medet ummak ta bu yuzdendir .

Buyulenmek elbette vardir, fakat bu kisinin beyin dalgalarinin buyuye acik kalmasi dolayisi ile kendini buyulemesidir

PeygamberimizAS buyulenmistir fakat Kaderde Allahin bunu ona kasten musade ettigi anlasiliyor,

Inmekte olan bir Kutsal kitap vardir ve basta hicret, savas, kisas vs ayetler olmak uzere her ayet o sartlarin Peygamberimize tecrube ettirilmesi sonucu inmistir yani kederdeki gibi zuhur edecektir hersey .. buyu mevzusunda da Allahin kaderde yarattigi bir guvenlik duvari icinde Peygamberimizin buyunun etkisini tecrube etmesi istenmistir .Buyucu ise bunu kendinden bilmektedir. Buyu kisaca bir enerji bloklamasidir ..

Onlar kendilerine zarar getirip fayda vermeyen şeyler öğreniyorlardı. (Bakara, 2/102)

Buyu yapan kisi ile Allah ta alay eder .. nasil ki cocuga oyuncak silah veriyoruz ve ates ettiginde biz de yara almis gibi yere dusuyorsak buyu yapanlarla da Allah o sekilde oyun oynar ,

olaylari buyucunun kendi yonlendiriyor hissi ile onlari mesgul eder . Ahirette ise herseyin Allahin dilemesi ve musadesi ile oldugunu anladiklarinda piyon olduklari gercegi ile yuzlesirler bu yuzdendir ki ahirete kendilerine kazik atilmis olarak giderler(ak buyu ile ugrasanlar), ayet kesin hukumle belirtir : Onlarin ahiretten nasibi yoktur !

BÜYÜ sohpetine katıldığın için teşekkür ederim episkop..Ayrıca aydınlatman içinde.

Açık Dediğin ayet aslında belkide en anlaşılamayan ayet..Bu konuda forumda bayağı tartışmalar oldu..Onları okuyabilirsin..Özellikle muhabbetçinin yorumlarını.

Matrix arkadaşım korktum ben bu konudan

korkmana gerek yok.kapi gibi arkadasin var:))

Buyu evrenseldir.yok buyu demeyelim maji diyelim.Bu mekanizmayi anlamak icin objektif dusunmek gerekir .her hangi bir inanca kulture bagli kalmadan.

Ve astroloji bu da evrenseldir derin sirlar barindirir..Bunu anlamak icin kozmik etki nedir bunu kavramak gerekir..

Ben o kadar derine inmeden majinin evrensel boyutunu ele almaya calisiyorum..

sagolsun arkadaslarda yardimci oluyor harut ike marutuda ogrenmis olduk..

Harutla marutu gozume sokan beyin "neden kur an da buyu adina bir ayet gecmisken buyuyu kari ile kocayi ayirmak diye tanimlamis"diye dusunmuyor...

benim anlamadigim nokta büyü herkese yapilabiliyor ve herkeste tutabiliyorsa neden kötü isler iyilerden daha önde yani diyelim ki dua eden namaz kilan bir insani yada bir cok sevaplari olan birini neden iyi olan biseyler korumuyor ve o kiside büyünün etkisine maruz kaliyor o zaman insanlar bosunami dua etmis oluyor ? umarim anlatabilmisimdir

• Like 1

Astroloji ile yapilan bir buyu okumustum; felanca kisinin dogum haritasi cikartildiktan sonra zit elementi olan gezegenlerinin konumunu tespit edip, ayni dizilisler gerceklestiginde ayni kotu ve karamsar hislerin kisiye tesir etmesi soz konusuydu. Sosyal iliskilerin bozulmasi ve istikrarsizlik hakimdi kisiye. Ayni sekilde ayin hallerine veya kisinin belli davranis kaliplarina bile ilistirilen buyuler vardir, kisi gulmeyi unutur mesela farkinda bile olmaz .. hatta en ilginci Ezan okundukca cildiran ve gunde 5 kere bayilan bir vakaya bile rastlamistim ..

Tekrar eden kasitli istemsiz davranislarin arkasinda buyunun oldugunu dusunmek guzel bir arastirma konusudur ..

Ama Allah buyuyu imtihanina bahane olsun diye yarattigini soyledikten sonra anliyoruz ki

Buyunun etkisi ile olsa bile bize ulasan bir halden bizim kendi ic hesaplasmamiz sorumlu tutulacaktir. Esimize kotu davranma telkininin nereden geldiginin bir onemi kalmiyor, arkadasimiz da telkin edebilir, nefsimiz de, buyu de, izledigimiz dizi de ..

Oskar torenlerinde oskari veren kisi aslinda sadece olayi onemli gostermek icin manidardir, kime hangi odulun verilecegini o kisi tayin edemez .. Buyuden medet ummak odulu teslim eden kisiden medet ummaktan farksizdir