Jump to content
Sign in to follow this  
Guest SpawN

Benımde Arkadasımın Basına Gelmıs İlgınc bı Olay

Recommended Posts

Guest SpawN

ben de bı arkadasımın basına gelen bı olay anlatıyım!

yaklasık bır hafta kadardı sanırım (ismini vermeyecegım) bı arkadasımın evı kayalıkların orda ev kayalıklara yakın!benım arkadas da evin en alt katında kalıyor odası orda!ust ranzada kucuk kız kardesı yatıyor!

saat gece 2:30 3:00 suları gece benım penceremden ıcerı bı karaltı geldı dıyor ellerı ve kafası vardı ama ayaklaını goremedım pencereden ıcerı gırmıs (pencere parmaklı) ben uyku sersemı ılk once hayal zannettım ama sonra bı baktım kı bı seyler soyluyor bana ben yatakta hayır hayır dıye bagrıyorum dıyor ve sonra bu varlık artık her neyse sınırlenıyor ve elını kaldırıyor elını kaldırdıgını cok ıyı gordum dıyor ve calısma masasının yanındakı vıtırıne vurmus ama cam kırılması degılde bı acayıp bı ses cıktı dıyor!o anda bızımkıler odaya gırdı ısıklar acıldı ve bı baktılarkı hıc kımse yok sonra o kırılan camın yanına gıtmısler ve cam hanı yuzla buz olmak degımı vardır ya heh iste ole olmus!cam tamamıyle toza donmus bı kırıstallenme fılan yok!

ranzanın ust katındakı kardesı de bu varlıgı gormus ve kız yaklasık 4 gun sonra zar zor konusmaya baslamıs!

bu yakın bı arkadasım ve bızzat evine mısafır oldum!

o gece sakladıgı cam parcalarını gosterdı gercekten urkutucu!!!

yakında bir mezar vardır muhtemelen seni tanımak ve uyarmak istemistir buyuk ihtimal o evdeki herkese görünmüstür gerekli gördüklerine

Guest SpawN

evet bu mumkun cunku gecenlerde yıne geldıgını soyledı de ben ondan anlatmamasını ıstedım!bu mumkun!

olayları burdan bole okuyunca pek bı etkı yaratmıyor ama canlı canlı dınleyınce gercekten korkuyorsun!

Guest vhercle

arkadaşın sadece kendisi görseydi işi psikolojiye vurmak mümkündü fakat kız kardeşininde görmesi olayı başka bi yere taşıyo

tşk.

Guest esmanur

evet paylastigin icin tesekkur ederim

Guest SpawN

ben tsk ettim arkadaslar!

kolay gelsın!

Guest azazil

kayalıklardaysa etrafta cinlerin yaşadığı bir köy olabilir

Guest LasT DaY

hmm..

ilginç bir olay gerçekten

sağol paylaştığın için..