Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
sevgi diyarı

Bir İşyerinde Olması Gereken Yedek Bayan Eşyaları

Question

arkadaşlar benim işyerim şehir merkezine ve çarşıya biraz uzak .işyerine geldiğmde çarsıya gitmek yaklasık yarım saat mesafede.bu yüzden bende acil durum için işyerimde bi dolp yaptım. yakınımda marketler var ama onlarda cok pahalı .bu dolpıma lazım seylerin listesini yapıyorum. mesala bir çift ince corap .diş macnu vs.aklınıza gelen başka neler var bana yazarmısınız.teşekürler

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Çalışan bir bayanın çantası yada dolabında her zaman bulunması gereken iğne,iplik,çengelli iğne,ağrı kesici,ıslak mendil ve acil durumlar için hijenik ped olmalı mutlaka.bunun yanında işyerinizin durumunu bilmiyoruz ama madem marketler uzak ani bitme durumuna karşı alışkanlıgınıza göre paket kahve yada poşet çay bulundurun.

• 0

benim işyerindeki dolabımda her ihtimale karşı yedek gömlek,kalem etek,topuklu ayakkabı var.bide toplu iğne,iplik,tırnak makası,parfüm,saç şekillendirici.yiyecek-içecek olarakda kek,yeşil çay,kahve,çikolata..daha da eksikler var ama idare ediyoz işte.ne zaman kapının önüne koyarlar bilemiyon :)

• Like 2

• 0

Benimde işyerim alışveriş yerlerine uzak ve çalışırken çıkma ihtimalim yok. Karda yağmurda ıslanırım diye hiç kullanmadığım bir pantalonum ve yine pek giymediğim bir terliğim var işyerimde. Acil durumda giyerim. Yiyecek içecek olarak mutlaka bisküvilerim var ama bence pantalon en gereklisi.

• 0

Kol çantası..Yeter diye umuyorum..Yani bir bayanın kol çantasıyla ıssız bir adaya düşsen gerekli her şey vardır diye biliyorum..

• Like 1

• 0

Arkadaslar her seyi yazmis zaten ama bir de kalin bir hirka ya da kucuk bir polar battaniye bulundururdum ben olsam. Cok usudugumde falan sarinirdim oturdugum yerden. Bir de radyolu fenerler var isportacilarda 5 lira ondan alirdim. Bu radyo meraki annemden bulasmis bana.hep onun masasindaki o radyoya ozenirim :D Ben hepinize cok ozendim ya insallah bi gun benim de kendime ait bir klinigim olur ben de kendime dolap yaparim :)

• Like 2

• 0

Arkadaslarin yazdiklarina ek olarak eger sigara iciyorsaniz yedek paket bulundurun.gecenin 12 si 1 de evde sigarasiz kalip yollara düstügümü bilirim :rolleyes:he birde isvec cakisi olsun ne olur ne olmaz yani :)

• Like 1